Produkty

Produkty z serii Derby

Nowoczesne i trwałe źródło światła w zasięgu ręki

Czym może zachwycić Cię seria Derby? Lampami ściennymi i sufitowymi utrzymanymi w stylu klasycznej elegancji. Zainteresuj się nią, jeśli zależy Ci na wprowadzeniu do domu efektownego i efektywnego źródła światła. Sięgnij do produktów z kategorii lamp ściennych i sufitowych nie tylko wtedy, gdy potrzebujesz źródła światła do salonu, jadalni lub gabinetu. Zrób to też wtedy, gdy potrzebujesz efektownej ozdoby wnętrza.

Spoty i kinkiety Derby dadzą Ci doskonałe, jasne źródło światła. Będą też świetnie prezentować się w stylowych, klasycznych wnętrzach. Każde pomieszczenie dzięki nim zyska na elegancji.

Lampy ścienne i sufitowe Derby – nowoczesne oświetlenie

Lampy ścienne i sufitowe Derby są w stanie dać Ci coś więcej niż po prostu źródło światła. Oświetlić dom możesz czymkolwiek. Jednak przemyślana aranżacja, stworzenie wnętrza funkcjonalnego, eleganckiego i klasycznego, to już trudniejsza sprawa. Swój cel osiągniesz, jeśli wybierzesz dobre lampy.

Powleczone powłoką lakierniczo-chromową błyszczą już z daleka i przyciągają uwagę dyskretnym blaskiem elegancji. W ofercie dostępne są zarówno kinkiety, jak i spoty z dwoma, trzema lub czterema źródłami światła. Będziesz mógł dopasować ich liczbę do wielkości pomieszczenia i Twoich potrzeb.

Oświetlenie domu – piękno i funkcjonalność

Jak może Ci dać seria Derby? Doświetlenie pomieszczenia i niebanalną ozdobę w postaci ciekawej lampy. Wykonane z materiałów wysokiej jakości lampy zachwycają niebanalnym designem i kunsztem wykonania.

Kinkiet da Ci dodatkowe oświetlenie punktowe, a spoty Derby, dzięki kilku źródłom światła są w stanie rozświetlić nawet bardzo duże i bardzo ciemne pomieszczenie.