Produkty

Produkty z serii Devon

Drzwi jednoskrzydłowe Devon – informacje ogólne

Jeśli interesujesz się drzwiami jednoskrzydłowymi, powinieneś sprawdzić produkty z serii Devon. Dostępne są one w kolorze amber, który imituje jasne drewno. Sprawia to, że drzwi pasują do wielu wnętrz, ponieważ przesadnie się nie wyróżniają – stanowią jedynie dodatek i nie dominują nad pozostałymi elementami wystroju. Drzwi z tej serii są zarówno lewo-, jak i prawostronne, co ma ogromne znaczenie dla remontujących dom czy mieszkanie. Choć ich ogólny projekt nie różni się zależności od modelu, zmiennymi są drobne elementy, które wpływają na użyteczność oraz wygląd poszczególnych modeli.

Seria Devon drzwi jednoskrzydłowych wyróżnia się ciekawym projektem – wszystkie dostępne wersje mają bowiem trzy kwadratowe zagłębienia znajdujące się w centralnej części drzwi. Sprawia to, że mogą być one różnie komponowane, na przykład z użyciem szkła satynowego. Dodatkowo nadaje im to ciekawego charakteru i wyróżnia spośród innych, prostych i niekiedy nieco nudnych drzwi wewnętrznych. Niektóre modele mają zainstalowane tuleje, które znacząco poprawiają wentylację pomieszczenia.

Dlaczego warto wybrać drzwi jednoskrzydłowe Devon?

Opisywane drzwi, czyli seria Devon do zamykania pomieszczeń, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Drzwi są wygodne w transporcie i montażu, ponieważ są stosunkowo lekkie. Zastosowano w nich wypełnienie stabilizujące zwane „plastrem miodu”, które zapewnia im trwałość, nie zwiększając znacząco ciężaru. Ta lekkość konstrukcji nie oznacza jednak niskiej trwałości.

Drzwi oklejone zostały folią finish, która zapewnia im odporność na codzienne uderzenia czy zabrudzenia. Mogą być myte na mokro przy zastosowaniu ogólnodostępnych detergentów. Zastosowane technologie sprawiają, że drzwi nie wgniatają się i nie tracą kształtu przy codziennym użytkowaniu. Producent udziela dwuletniej gwarancji.

Drzwi jednoskrzydłowe z opisywanej serii są dostępne w kilku wariantach. Przede wszystkim mogą być zarówno lewo-, jak i prawostronne. Co jednak ważniejsze, wspomniane kwadratowe zagłębienia, które się na nich znajdują, mogą być wypełnione płytą w kolorze drzwi, ale również szkłem satynowym. W zależności od Twoich potrzeb możesz wykorzystać tylko jeden górny kwadrat albo wszystkie trzy. Dostępne są również z tulejami, które pozwalają na lepszą wentylację pomieszczenia – stosuj je na przykład w łazience.

Zastosowanie i estetyka

Drzwi jednoskrzydłowe Devon przeznaczone są do instalacji wewnątrz pomieszczeń, a to z powodu ich budowy i zastosowanych technologii. Sprawdzają się doskonale podczas codziennego użytkowania – zabezpieczają pomieszczenie i chronią je przed hałasem. Mogą być używane zarówno w pokojach, jak i łazienkach czy pomieszczeniach gospodarczych. Dostępne są w standardowym rozmiarze dla drzwi jednoskrzydłowych.

Wpływają one na estetykę pomieszczeń i aspekty praktyczne. Jasna barwa i niecodzienne zdobnictwo sprawiają, że dobrze komponują się z wnętrzami urządzonymi zarówno klasycznie, jak i nowocześnie. Są ciekawym dodatkiem, który nie dominuje nad innymi elementami wystroju, a jednocześnie dodaje wnętrzu jakości.