Produkty

Produkty z serii Diamonds

Dekoracyjne obrazy na ścianę – antyramy, ramki na zdjęcia Diamonds

Końcowym i najprzyjemniejszym etapem wykańczania wnętrz jest dobór dodatków. O to, aby ściany nie pozostały puste, zadbają dekoracje, które znajdziesz w tej kategorii z dekoracyjnymi obrazami na ścianę, antyramami i ramkami na zdjęcia. Przy ich pomocy dopracujesz każde pomieszczenie w swoim domu lub miejscu pracy. Detale czynią przestrzeń pełniejszą i sprawiają, że wygląda ona na o wiele bardziej przytulną. Wobec tego seria Diamonds dekoracyjnych obrazów na ścianę, antyram i ramek na zdjęcia będzie niezastąpionym elementem Twoich prac aranżacyjnych.

Produkty, które znajdują się w tej serii, zróżnicowane są pod kątem wymiarów oraz kolorystyki. Przeznaczone są do każdego rodzaju pomieszczenia, w którym chcesz stworzyć oryginalne kompozycje dekoracyjne. Do antyramy lub ramki włożysz zdjęcia z dzieciństwa, wakacji lub fotografie upamiętniające najważniejsze chwile w Twoim życiu. W ten sposób zatrzymasz i zabezpieczysz najlepsze wspomnienia w stylowym obramowaniu.

Jakość i styl, które wyróżniają dekoracyjne obrazy na ścianę Diamonds

Seria Diamonds do dekoracji pomieszczeń wyróżnia się ze względu na niebywały design oraz wysoką jakość wykonania. Czarne geometryczne linie w kształcie potłuczonego szkła nadają niezwykły charakter ramkom i obrazom. Dzięki temu minimalistyczne białe lub szare tło jest urozmaicone w ciekawy sposób i tym samym wyróżnia się na tle innych dodatków. Oryginalne połączenie tworzy ponadczasowy element dekoracyjny. Na uwagę zasługuje także materiał, z którego zostały wykonane produkty. Wytrzymała płyta MDF o średniej gęstości z włókien drzewnych jest niezwykle wytrzymała na czynniki zewnętrzne.

Ponadto jest wdzięcznym materiałem, jeżeli chodzi o zachowanie czystości. Bez problemu wyczyścisz ramkę z powstałych odcisków oraz osiadającego kurzu. Seria zawiera wiele formatów, z których stworzysz własną kolekcję zdjęć do wybranego pomieszczenia. Dzięki temu wszystkie będą zachowane w jednej stylistyce, a problem większych lub mniejszych zdjęć zostanie rozwiązany od ręki. Ponadto produkty są łatwe w montażu na ścianie. Samodzielnie powiesisz je w wybranym miejscu, nie potrzebujesz do tego pomocy fachowca. Solidny zaczep utrzyma ramkę na wybranej wysokości.

Pomysły na aranżację z wykorzystaniem ramek i obrazów

Dekoracyjne obrazy na ścianę – antyramy, ramki na zdjęcia Diamonds mogą być wykorzystane w różny sposób. Przede wszystkim możesz z nich stworzyć wybraną z własnego albumu historię zdjęć Twojej rodziny. Ramki rozmieszczone na komodzie w salonie stworzą prawdziwie przytulny klimat w pomieszczeniu. Równie praktycznym i ergonomicznym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich na ścianie.

 Jeżeli ogranicza Cię metraż i nie masz możliwości ustawienia dekoracji na segmentach, powieś je tuż nad komodą, kanapą lub w innym dowolnym miejscu. Większe ramki sprawdzą się jako pojedyncze sztuki, a z mniejszych możesz stworzyć oryginalny kolaż. Odcienie bieli i szarości przełamane efektem tłuczonego czarnego szkła sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.