Produkty

Produkty z serii Dominos Alu

Drzwi wewnątrzklatkowe Dominos Alu – funkcjonalność, wygoda i nowoczesny design

Etap odebrania kluczy do własnego mieszkania to czas, gdy na dobre zaczynają się prace wykończeniowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi wewnątrzklatkowych, które są niezbędnym elementem wyposażenia Twojego domu. Przy ich pomocy oddzielisz swoją prywatną przestrzeń od publicznej klatki schodowej. Tego typu skrzydła drzwiowe nie muszą spełniać restrykcyjnych kryteriów, jak zewnętrzne modele. Niemniej jednak ich konstrukcja powinna być wystarczająco  solidna, aby zapewniać bezpieczeństwo Twoim domownikom.

 

Seria Dominos Alu drzwi wewnątrzklatkowych zawiera wiele ciekawych propozycji. Dostępne warianty cechują się przede wszystkim stabilną konstrukcją, ale różnią się wymiarami i kolorystyką. Tak ogromny wybór to duże udogodnienie podczas zakupu modelu, który chcesz zamontować w swoim mieszkaniu. Każdy z dostępnych wariantów cechuje się wytrzymałością i wysoką estetyką wykonania. Dzięki temu jest to inwestycja na długie lata, której z pewnością oczekujesz od tego typu produktów stolarskich.

Poznaj najważniejsze zalety drzwi z serii Dominos Alu

Cechą charakterystyczną tej serii jest przede wszystkim dopracowanie pod każdym względem. Drzwi wewnątrzklatkowe łączą nowoczesną formę i tradycyjny, drewniany wzór, który doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji. Do produkcji został wykorzystany materiał drewnopochodny, który sprawia, że cała konstrukcja jest nie tylko estetyczna, ale też bardzo wytrzymała i łatwa do osadzenia we wnęce. Seria Dominos Alu do wyposażenia budynków to także szereg funkcjonalnych zabezpieczeń. Do takich należy podwójny zamek oraz wizjer, przez który zobaczysz, kto jest po drugiej stronie, bez konieczności otwierania drzwi.

 

Powierzchnia skrzydeł drzwiowych została pokryta folią ochronną. Jej celem jest zabezpieczenie przed zarysowaniem oraz mikrouszkodzeniami. Na uwagę zasługuje solidne wypełnienie zastosowane w każdym dostępnym modelu. Jest to gwarancja akustycznego wyciszenia po obu stronach, co zapewnia komfort na co dzień.

Drzwi wewnątrzklatkowe Dominos Alu – przeznaczenie

Szukasz skrzydeł drzwiowych, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości i designu? Seria Dominos Alu, którą znajdziesz w naszym asortymencie, z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zastosowanie drzwi nie skupia się jedynie na pomieszczeniach mieszkalnych. Oczywiście będą doskonałym wyborem podczas urządzania Twojego domu w bloku. Niemniej jednak sprawdzą się również, gdy zechcesz wyposażyć w nie swoje biuro lub gabinet w budynku użyteczności publicznej.

 

W ten sposób zachowasz maksimum prywatności i zabezpieczysz swoje miejsce pracy przed hałasem i nieproszonymi gośćmi. Drzwi wewnątrzklatkowe Dominos Alu będą stanowiły również wizytówkę i uzupełnienie aranżacji wnętrza. Dlatego powinny one współgrać z planowanym wystrojem. Klasycznym wyborem będzie dąb lub orzech, które z biegiem czasu nie wyjdą z mody. Bardziej nowoczesną alternatywą będą drzwi grafitowe. Wygodne użytk dopasowany wymiar.