Produkty

Produkty z serii Donard

Obuwie Donard – skuteczna ochrona stóp

Jeśli pracujesz fizycznie, dobrze wiesz, jak istotna jest ochrona ciała przed urazami. Nigdy nie wchodzisz na plac budowy albo do warsztatu bez odpowiedniego ubioru ochronnego, na który składają się m.in. obuwie, gogle, rękawice, kask, maska przeciwpyłowa oraz kombinezon. Jednak podstawą ochrony ciała jest dobrze dobrane oraz wytrzymałe obuwie, które zapewni stabilność na różnych powierzchniach.

W ofercie Castoramy znajdziesz robocze obuwie Donard w różnych rozmiarach, które zapewni Twoim stopom komfort oraz bezpieczeństwo. Zajrzyj do naszej kategorii i wybierz swój rozmiar.

Stalowy podnosek zwiększy bezpieczeństwo Twoich stóp

Seria Donard obuwia roboczego charakteryzuje się zastosowaniem wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią stopę. Jednym z nich jest stal, która została wykorzystana do wzmocnienia noska buta. Dzięki temu but, wzmocniony o stal, ochrania stopę przed zmiażdżeniem przez spadający z wysokości ciężar.

Na uwagę zasługuje także dbałość, z jaką wykonano podeszwę. Seria Donard obuwia do noszenia w warunkach utrudnionej przyczepności zapobiega wszelkim poślizgnięciom na zamarzniętej lub mokrej powierzchni.

Obuwie Donard – idealne na budowę oraz do warsztatu

Obuwie z serii Donard jest przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach zwiększających ryzyko wystąpienia wypadku. Dlatego idealnie sprawdza się jako element ubioru pracowników fizycznych, którzy wykonują swoje obowiązki na budowach, w warsztatach, halach produkcyjnych, magazynach, na dachach budynków oraz wszelkich innych przestrzeniach narażonych na wystąpienie wypadku przy pracy.