Produkty

Produkty z serii Duala

Umywalki meblowe Duala – doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz

Każda nowoczesna łazienka potrzebuje produktów z kategorii umywalek meblowych. To wśród nich najłatwiej znaleźć wyjątkowe produkty, które zadbają o funkcjonalność pomieszczenia. Jeśli poświęcisz odpowiednio dużo czasu na poszukiwania, z pewnością znajdziesz również umywalki pasujące do bardziej klasycznych wnętrz. Wystarczy, że szafa pod nimi będzie utrzymana w tradycyjnym stylu. Dla wielbicieli nowoczesnego designu natomiast idealnym wyborem będzie seria Duala.

Umywalek meblowych możesz szukać do każdej łazienki niezależnie od jej metrażu. Produkty te pozwolą na efektywne wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni. Produkty z omawianej serii najlepiej jednak będą prezentowały się w większych łazienkach. Doskonale spiszą się również w tych wnętrzach, których wykończenie wydaje się dość monotonne lub jest utrzymane w kolorystyce betonu.

Produkty te to nowoczesne spojrzenie na umywalki. Prostokątne umywalki, a także wsporniki i konsole idealnie pasują szczególnie do aranżacji w stylu loft. Wyróżniają się dużą estetyką wykonania oraz niepowtarzalnym designem.

Oryginalne umywalki meblowe Duala

Seria Duala do montażu białego w łazience jest z pewnością bardzo wyrazistym dodatkiem do każdego wnętrza. Wyróżnia się przede wszystkim bardzo nowoczesnym designem. Konsole i wsporniki, które znajdziesz w ramach serii, dodatkowo doskonale imitują styl loft. Co jednak ważne, w ramach tej serii znajdziesz duży wybór dostępnych produktów. Dwa rozmiary umywalek oraz szafki i wsporniki pozwolą Ci na stworzenie dowolnej aranżacji w pomieszczeniu.

Wszystkie produkty z omawianej serii charakteryzują się dużą trwałością. Umywalki są wykonane z konglomeratu. To bardzo wytrzymały materiał, któremu nie grozi uszkodzenie podczas codziennego użytkowania. Z kolei wsporniki i konsole zostały wykonane z metalu oraz odpornego drewna. Dzięki temu wszystkie produkty z tej serii doskonale znoszą trudne warunki, które panują w niejednej łazience.

Na uwagę zasługuje z pewnością duża funkcjonalność tych produktów. Umywalki są wyposażone w przelew i otwór na baterię. Ułatwia to montaż, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania umywalki. Z kolei konsole oraz wsporniki pozwalają na powieszenie ręczników.

Funkcjonalna i estetyczna aranżacja przestrzeni w łazience

Cenisz sobie minimalistyczny lub nowoczesny styl? A może uwielbiasz wnętrza w stylu loft? Zatem umywalki meblowe Duala są dla Ciebie stworzone. To nie tylko bardzo trwałe oraz wytrzymałe produkty. To przede wszystkim funkcjonalne dekoracje, które bez problemu dopasujesz do wnętrza małego i dużego.

Odpowiednie wykorzystanie dostępnej powierzchni zapewnią Ci szczególnie wsporniki oraz konsole. Zdołasz wykorzystać je do powieszenia ręczników lub ustawienia na nich łazienkowych akcesoriów oraz kosmetyków. Dzięki swojej wytrzymałości produkty z tej serii nie ugną się nawet pod wpływem dużego ciężaru. Nie zaszkodzi im również dużą wilgotność czy nawet kontakt z wodą.