Produkty

Produkty z serii Easy-In

Kabiny prysznicowe i akcesoria Easy-In – funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki

Chcesz w funkcjonalny sposób zaaranżować łazienkę? Skorzystaj zatem z produktów z kategorii kabin prysznicowych i akcesoriów. Wśród dostępnych modeli znajdziesz produkty przeznaczone do nowoczesnych wnętrz, a także bardziej klasycznych aranżacji. Gotowe kabiny, pojedyncze ścianki, a także akcesoria do nich pozwolą Ci na zbudowanie prysznica w odpowiednim rozmiarze. Z pewnością pomoże Ci w tym seria Easy-In.

Kabin prysznicowych i akcesoriów z tej serii możesz użyć w każdej łazience. To modele, które zachwycają nowoczesnym wyglądem oraz dużą funkcjonalnością. Wykonane są z transparentnego szkła, które zapewnia nowoczesny wygląd.

W ramach tej serii znajdziesz zarówno gotowe kabiny, jak i pojedyncze ścianki. To pozwoli Ci na zbudowanie kabiny dopasowanej do swoich potrzeb. Wykorzystaj dowolną liczbę ścianek, a także zaopatrz się w niezbędne drzwi, aby prysznic w Twojej łazience wyglądał doskonale. Do tych produktów nie musisz dokupować brodzików. Przeznaczone są do tworzenia kabin w stylu walk-in.

Kabiny prysznicowe i akcesoria Easy-In – wybór, który Cię zachwyci

Dotychczas musiałeś dostosowywać swoje plany aranżacyjne do gotowych kabin? Nie musi tak być. Z pomocą przyjdzie Ci seria Easy-In do budowy kabin prysznicowych. To przede wszystkim ogromny wybór dostępnych produktów. Wśród nich znajdziesz kilka różnych rozmiarów gotowych kabin prysznicowych. Możesz także dokupić osobno drzwi uchylne lub ścianki. Połączysz je bez trudu, co pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe wnętrza. Ten duży wybór oznacza także ogromną swobodę aranżacyjną. Wreszcie zrealizujesz projekt, o którym zawsze marzyłeś.

Wysoka jakość wykonania to kolejny powód, dla którego seria ta zyskała tak dużą popularność. Dotyczy to praktycznie każdego aspektu tych produktów. Wykończenie w kolorze czarnym prezentuje się bardzo estetycznie. Szkło natomiast zostało pokryte powłoką Klarglas, która zapewnia łatwiejsze czyszczenie i mniejsze osadzanie się brudu na powierzchni. Dzięki temu ściany oraz drzwi prezentują się wyjątkowo estetycznie również podczas często użytkowania.

Kabina dopasowana do rozmiaru i układu Twojej łazienki

Kabiny prysznicowe i akcesoria Easy-In pozwolą Ci na stworzenie w pełni funkcjonalnego prysznica. Przede wszystkim są przeznaczone do modelu typu walk-in. Oznacza to, że nie stworzysz wysokiego progu, który byłby utrudnieniem dla osoby starszej lub z ograniczoną mobilnością. Wejście pod prysznic jeszcze nigdy nie było równie łatwe. Co więcej, kabina z łatwością utrzyma wodę wewnątrz strefy prysznicowej. Nie będziesz zatem musiał zmywać całej łazienki. Dobrze skonstruowana kabina nie będzie przeciekała.

Duży wybór tych produktów pozwoli Ci na stworzenie prysznica o rozmiarze, którego potrzebujesz. Z łatwością także dopasujesz go do układu w pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy dysponujesz małym, czy dużym metrażem, możesz wykorzystać produkty z tej serii. Wraz z nimi wykonasz idealny prysznic, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń.