Produkty

Produkty z serii Eforie

Baterie Eforie – temperatura wody zawsze pod kontrolą

Skorzystaj z wyjątkowych produktów z kategorii baterii. Znajdziesz w niej modele, które pomogą Ci w funkcjonalnym wykończeniu łazienki. Pamiętaj jednak, że to właśnie te elementy bywają decydującymi w każdej aranżacji wnętrza. Dodają jej ostatecznego rysu i są w stanie zupełnie zmienić charakter każdej łazienki. Z pewnością jest w stanie zrobić to seria Eforie.

Baterii do wanny lub prysznica szukaj zawsze z uwagi na ich funkcjonalność. Szczególnie jeśli w Twoim domu są dzieci lub osoby starsze, zdecyduj się na produkty z tej serii. Dlaczego? Nie tylko z powodu wyjątkowego designu, który odpowiada najnowszym trendom. Przede wszystkim jednak bateria wannowa i prysznicowa wyposażona jest w termostat. To gwarancja ochrony przed poparzeniem.

Komfortowa kąpiel i wygoda podczas brania prysznica są w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że wybierzesz produkty z tej serii. Zapewnij sobie estetyczne oraz funkcjonalne wykończenie łazienki.

Futurystyczna łazienka w Twoim domu

Baterie Eforie to produkty, które przywodzą na myśl futurystyczne łazienki przyszłości. Chromowane wykończenie podkreśla ten element w każdej aranżacji. Jednak nie tylko wygląd przybliża produkty te do rozwiązań z przyszłości. Zostały one bowiem wyposażone w termostat, który raz na zawsze rozwiąże problem z regulacją temperatury wody.

Zapomnij o niewygodnych kurkach lub uchwytach, którymi ciężko ustawić odpowiednią temperaturę wody. Termostat zadba za Ciebie o odpowiednie wymieszanie ciepłej i zimnej wody. Dzięki temu uzyskasz dokładnie taką temperaturę, jakiej potrzebujesz. Prysznic i kąpiel będą zatem znacznie przyjemniejsze. Na tym jednak nie koniec, ponieważ termostat pozwala na znaczne oszczędności w zużyciu wody. Zazwyczaj marnujesz ją, usiłując wyregulować temperaturę. Termostat pozwoli Ci tego uniknąć.

Produkty te cechują się również bardzo dużą trwałością. Wszystkie elementy wykonano z odpornego na rdzę mosiądzu. Tym samym zagwarantujesz sobie w swojej łazience wodę bez osadu rdzy. Korozja nie zaburzy także wyjątkowej estetyki baterii i chromowanego wykończenia.

Baterie Eforie – do kąpieli i prysznica godnego łazienek przyszłości

Seria Eforie do dozowania wody to bardzo dobry sposób na wykończenie łazienki. Dzięki tym produktom zapewnisz sobie dostęp do bieżącej wody. Będziesz mógł swobodnie korzystać z wanny i prysznica. Z łatwością nalejesz wodę i podepniesz słuchawkę prysznicową. Wszystko to doprowadzi do zwiększenia funkcjonalności tego pomieszczenia.

Seria ta to również produkty, które zapobiegną poparzeniu zbyt gorącą wodą. Automatycznie blokują wodę, gdy osiąga ona temperaturę powyżej trzydziestu ośmiu stopni. Rozwiązanie to sprawdzi się szczególnie w domach z małymi dziećmi oraz osobami starszymi. Ta łatwa i wyjątkowo dokładna regulacja temperatury wody wiąże się również ze znacznie mniejszymi rachunkami za wodę. Dlatego produkty te sprawdzą się u każdego zwolennika funkcjonalności. Będą także doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnych i praktycznych łazienek przyszłości. Szczególnie że bateria posłuży Ci przez wiele lat.