Produkty

Produkty z serii Elbrouz

Drzwi techniczne zewnętrzne Elbrouz

 

Drzwi techniczne zewnętrzne Elbrouz to seria produktów wykończeniowych do Twojego domu. Są podstawowym sposobem na zabezpieczenie Twojej przestrzeni oraz prywatności. To zestaw stabilnych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia produktów, które wpłyną pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Zawiera wyłącznie najwyższej jakości elementy w wielu wzorach, odcieniach oraz sposobach montażu. Jeśli budujesz dom, zdecydowanie nie możesz przejść obojętnie obok drzwi technicznych zewnętrznych Elbrouz.

 

Na serię Elbrouz składają się różnorodne modele drzwi zewnętrznych w kilku rozmiarach. Z powodzeniem więc dobierzesz wśród nich ten, który będzie pasować do zaprojektowanego przez Ciebie otworu na drzwi wejściowe. Poszczególne modele różnią się między sobą kolorystyką, jednak wszystkie zostały wykonane z bardzo wytrzymałej stali. Pozostaje ona odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymały materiał zmniejsza szanse na to, że ktoś nieoczekiwanie wtargnie do mieszkania.

 

Drzwi techniczne zewnętrzne Elbrouz – dekoracyjne i funkcjonalne

Seria Elbrouz wyróżnia się na tle pozostałych produktów dopracowanym designem. Wszystkie modele zdobią poziome wcięcia. Dodaje to produktom elegancji oraz wyjątkowości. Do wyboru masz wiele odcieni drewnianej struktury. Drzwi do złudzenia przypominają naturalne drewno. Wśród nich znajdziesz złoty dąb oraz szlachetny orzech. W bogatym asortymencie znalazło się również miejsce dla bardziej nowoczesnego modelu. Antracytowy kolor doskonale pasuje do budynków zaprojektowanych w minimalistycznym skandynawskim duchu. Będą gustownym wykończeniem prostej bryły.

 

Produkty z serii Elbrouz wyróżniają się również bardzo wysoką jakością. Do ich wykonania użyto trwałej, odpornej na zniszczenie stali. Dodatkowo zostały wykończone ochronną folią UV, która ma za zadanie zapobiegać ich blaknięciu pod wpływem promieni słonecznych. Możesz mieć więc pewność, że będą się świetnie prezentować przez długie lata.

 

Dlaczego warto postawić na serię Elbrouz?

Szukasz sposobu na odpowiednie wykończenie Twojego domu? Chcesz wymienić drzwi na bezpieczniejszy i nowszy model? Zdecydowanie więc weź pod uwagę modele z tej kategorii. Seria Elbrouz spowoduje, że Twój dom będzie wyglądał z zewnątrz znacznie lepiej niż dotychczas. Będzie Ci miło witać gości w takim pięknym progu. Z przyjemnością zaaranżujesz ganek, który wykończono wysokiej jakości drzwiami z tej serii.

 

Seria Elbrouz do zabezpieczenia domu to nie tylko przepiękna estetyka. Zamontowane drzwi zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa w mieszkaniu. Drzwi bardzo skutecznie chronią przed wtargnięciem niechcianych gości. Produkty te nie wpłyną też negatywnie na stan Twojego portfela. Są dużo bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż modele produkowane na wymiar. Dzięki temu jednak, że dostępne są w różnych rozmiarach, na pewno uda Ci się dobrać właściwy model do Twojego domu lub mieszkania. Zakup produktów z tej serii to sprawdzona inwestycja na długie lata.