Produkty

Produkty z serii Elida

Płytki ścienne Elida - szybki sposób na stylowe wnętrze

Prostota i oryginalność w jednym

W tej serii przygotowaliśmy dla Ciebie produkty z kategorii płytek ściennych służące do wykończenia takich wnętrz, jak kuchnia czy łazienka. Marzysz o dopasowanych do siebie stylistycznie płytkach ściennych? Chcesz, by kuchnia oraz łazienka utrzymane były w jednolitej tonacji kolorystycznej? W marketach Castorama dostępna jest seria Elida do wykończenia wnętrz. Znajdziesz w niej płytki, których z powodzeniem użyjesz do efektownego wykończenia ścian. Jeśli chcesz przełamać monotonię jednego koloru, w proponowanej przez nas serii znajdziesz również takie produkty, które zastosujesz pojedynczo, by w ten sposób całkowicie przeobrazić wnętrze pomieszczenia.

 

Intensywny marokański błękit i delikatne beże greckich wysp

W przygotowanej przez nas serii znajdziesz produkty, które będą pełnić zupełnie różne funkcje w Twoim domu. Jeśli zdecydowałeś się urządzić łazienkę w stylu marynistycznym, możesz wybierać wśród płytek monochromatycznych oraz wielobarwnych. Interesującym modelem płytki jest mozaika, która swoją strukturą i kolorem nawiązuje do śródziemnomorskiej stylistyki, a umieszczona na ścianie, nada wnętrzu Twojej łazienki niebanalny charakter. Innym interesującym modelem jest jednobarwna glazura w kolorze beżu lub błękitu, która stanie się oryginalną dekoracją łazienki. Morską stylistykę uzupełniają oryginalne płytki dekoracyjne, przedstawiające morskie pejzaże.

 

Modny fiolet zawsze na miejscu

Przygotowane przez nas płytki ścienne Elida to nie tylko beże i błękity, ale również chłodne, intensywne odcienie fioletu. W naszej ofercie znajdziesz mozaiki i glazurę w kolorze purpury, które przełamiesz znajdującymi się w tej samej serii uniwersalnymi dodatkami w kolorze jasnego beżu. Wśród przygotowanych przez naszych specjalistów płytek znajdziesz także oryginalne kolorowe gresy dekoracyjne. Z ich pomocą urozmaicisz wygląd Twojego mieszkania oraz sprawisz, że będzie bardziej nowoczesne. Znajdziesz tutaj również atrakcyjne listwy szklane, za pomocą których elegancko wykończysz łączenia płytek. Wszystkie dostępne w asortymencie naszego sklepu modele banalnie łatwo jest utrzymać w czystości - wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką.

 

Dlaczego warto wybrać płytki ścienne Elida?

Budowa domu czy remont wnętrza mieszkania umożliwiają zaprojektowanie wyglądu pomieszczeń zupełnie od nowa, zgodnie z Twoimi upodobaniami i w wybranej przez Ciebie stylistyce. Zastanawiasz się, jak urządzić wnętrze, by wszystkie elementy dekoracyjne stanowiły jednolitą estetycznie całość? W naszym asortymencie przygotowaliśmy pasujące do siebie produkty, by ułatwić Ci wybór - nasi styliści wybrali odpowiadające sobie odcienie, żeby oszczędzić Ci konieczności porównywania setek kolorów w trakcie zakupów. Seria Elida płytek ściennych umożliwi Ci zaprojektowanie tła, na którym wspaniale zaprezentują się modne obecnie, jasne meble i elementy wyposażenia. A wykreowane za ich pomocą oryginalne dekoracje przywiodą na myśl wakacyjne wspomnienia z ciepłych miesięcy.