Produkty

Produkty z serii Emmett

Taśmy LED – łagodne źródło światła

Taśmy LED z serii Emmett to dekoracyjne i bardzo praktyczne źródło oświetlenia. Niska temperatura barwowa i neutralna, łagodna barwa produktów z kategorii taśmy LED sprawia, że bez problemu sprawdzą się w salonie, kuchni lub jadalni, a nawet w ogrodzie.

Dzięki taśmom LED stworzysz nie tylko stałe, eleganckie źródło oświetlenia. Osiągniesz z nimi też bardzo ciekawy efekt dekoracyjny. Stworzysz świetlne ozdoby, podkreślisz piękno mebli i całkiem dosłownie wyznaczysz nowe, widoczne z daleka ścieżki i strefy.

Taśmy LED Emmett – subtelny blask elegancji

Taśmy LED to dowód na to, że nawet wydawałoby się, że całkiem zwykłe światło, może z powodzeniem pełnić funkcje dekoracyjne i olśniewać elegancją. Neutralna barwa światła emitowana przez taśmy LED Emmett sprawia, że taśmy odnajdą się w pomieszczeniach urządzonych w najróżniejszych stylach. Nowoczesna kuchnia, romantyczna sypialnia, elegancka jadalnia, uroczy ogród – wszędzie tam  znajdą swoje zastosowanie produkty z serii Emmett.

Taśm LED możesz używać też do stworzenia niesamowitych ozdób. Giętkie i wytrzymałe taśmy Emmett są w stanie przyjmować najróżniejsze kształty, które zachwycą wszystkich.

Co możesz osiągnąć dzięki taśmom LED?

Zastanawiasz się jak możesz wykorzystać taśmy LED serii Emmett? Oświetlenie może dzięki nim zyskać zupełnie inny wymiar. Stworzysz odpowiednią atmosferę, podkreślisz klimat pomieszczenia lub okazji (taśmy LED doskonale sprawdzą się podczas imprezy ogrodowej!).

Dzięki nim wyznaczysz też odpowiednie strefy. Oddzielisz symbolicznie część kuchenną od części salonu lub stworzysz przestrzeń taneczną w ogrodzie. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.