Produkty

Produkty z serii Enora

Lampy ścienne i sufitowe Enora w sam raz, by odmienić pomieszczenie

Odpowiednie oświetlenie pomieszczenia oprócz stylowej dekoracji zapewnia również komfortowe korzystanie z przestrzeni. Wśród dostępnych propozycji w Castoramie znajdziesz lampy ścienne i sufitowe, które różnią się przede wszystkim rozmiarem oraz kolorystyką światła. Seria Enora lamp ściennych i sufitowych to przede wszystkim produkty o dużej funkcjonalności. Dzięki ergonomicznej budowie zastosujesz je bez problemu w łazience domowej i hotelowej. Ponadto świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie masz zamiar doświetlić ciemną strefę. 

Co wyróżnia lampy ścienne i sufitowe Enora?

Lampy ścienne i sufitowe Enora zostały zaprojektowane i wykonane z trwałego materiału, który posiada gwarancję najwyższej jakości. Tworzywo sztuczne jest odporne na zniekształcenia, zarysowania i pęknięcia. Produkt zapewnia również szeroki kąt padania wiązki światła oraz neutralną barwę świecenia. Lampy LED, które znajdziesz w komplecie, są zaliczane do energooszczędnych modeli. Nowa technologia pozwoli Ci na korzystanie z oświetlenia bez obawy o duże koszty eksploatacyjne.

Kilka sposobów, by przestrzeń stała się stylowa i funkcjonalna

Twoja toaletka lub lustro w łazience nie są dostatecznie oświetlone? Seria Enora do oświetlania pomieszczeń pomoże Ci rozwiązać ten problem. Podłużna konstrukcja pokryje całą szerokość lustra i rozświetli każdy szczegół. Od tej pory codzienna pielęgnacja twarzy lub makijaż będą dla Ciebie wyjątkowo łatwą przyjemnością. Lampy sprawdzą się również jako dodatkowy element oświetleniowy w szafie lub garderobie.