Produkty

Produkty z serii Eono

Półki Eono – sposób na aranżację wnętrz

Aby w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń w dowolnym miejscu, nie potrzebujesz skomplikowanych rozwiązań ani radykalnych zmian. W tej kategorii znajdziesz bogatą ofertę półek, które różnią się między sobą materiałem wykonania, rozmiarem i kolorystyką. Ponadto są niezwykle funkcjonalne i pasują do każdego stylu. Z powodzeniem spełnią swoje zadanie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych. Półki Eono wykorzystasz także do uzupełnienia szafy lub garderoby. W ten sposób zyskasz dodatkowe miejsce na przechowywanie ubrań i galanterii.

Dlaczego warto wybrać półki z tej serii?

Seria Eono półek to przede wszystkim jakość i duża użyteczność. Wykonane zostały z trwałego szkła hartowanego. W zależności od swoich upodobań możesz wybrać materiał z efektem mrożenia lub zwykły transparentny. Powierzchnia jest odporna na zarysowania i uszkodzenia. Z łatwością wyczyścisz ją z osiadającego kurzu, plam lub odcisków. Na uwagę zasługuje duży udźwig, który wynosi nawet do 10 kg, dzięki czemu produkt posłuży Ci do przechowywania większej ilości rzeczy. Półki z łatwością przymocujesz do ściany w wybranym miejscu.

Funkcjonalne i stylowe półki Eono

Zastanawiasz się co zawiesić przy lustrze w łazience, nad kanapą lub na dowolnej ścianie? Z pomocą przyjdzie Ci seria Eono półek do przechowywania przyborów łazienkowych, książek, mniejszych kwiatów i pamiątek z podróży. Jest to także świetna alternatywa, jeżeli chcesz dopracować wnętrze, ale nie pozwala Ci na to metraż. W ten sposób unikniesz przechowywania różnych gadżetów na parapecie lub w obrębie telewizora.