Produkty

Produkty z serii Esaki

Lampy stojące Esaki - niezastąpione na stanowisku pracy

Prawidłowe oświetlenie uratuje Twój wzrok!

Wieczory spędzasz często w towarzystwie książki i komputera? Dzięki serii produktów z kategorii lamp stojących oszczędzisz Twoje oczy. Proponowane tutaj produkty to lampki biurkowe, które z powodzeniem zastosujesz podczas wieczornej pracy. Odpowiednie oświetlenie, zwłaszcza po zachodzie słońca i w zaciemnionych pomieszczeniach, pozwala dłużej zachować sprawny wzrok. Seria Esaki do oświetlenia punktowego przydaje się również podczas odrabiania prac domowych w pokoju dziecka.

 

Oszczędność energii elektrycznej i odporność na uszkodzenia

Seria Esaki lamp stojących to produkty wykorzystujące energooszczędną technologię LED. Dzięki temu prawidłowo oświetlone stanowisko nie nadwyręży Twojego budżetu, a padające światło będzie przyjemne dla oka. Lampy stojące Esaki wyposażone są w szeroką, stabilną podstawę, która ułatwia komfortowe korzystanie z niej na płaskiej powierzchni. Produkt wykonany jest z trwałego, odpornego na zarysowania materiału, co pozwoli Ci długo cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem.

 

Lampy stojące Esaki - modne i praktyczne

Produkty serii proponowanej w marketach Castoramy posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Użyjesz ich zarówno w domu, w takich pomieszczeniach, jak gabinet czy pokój dziecinny, jak i w miejscu pracy. Proponowane przez nas produkty wykorzystasz wszędzie tam, gdzie Twój wzrok przeciąża się w wyniku wytężonej pracy w słabo oświetlonym miejscu. Prezentowany tutaj asortyment występuje w różnych wersjach kolorystycznych, więc z łatwością znajdziesz coś dla Ciebie.