Produkty

Produkty z serii Essentials

Stylowe i użyteczne akcesoria łazienkowe Essentials

Dobrze zaprojektowana łazienka to pomieszczenie, które nie tylko odzwierciedla Twój gust, ale też jest wyposażone w funkcjonalne elementy. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów łazienkowych, które zostały specjalnie zaprojektowane i wykonane z myślą o tym właśnie miejscu. Jest to grupa przeróżnych artykułów, dzięki którym przechowywanie i utrzymywanie porządku w łazience będzie znacznie prostsze. Wszystkie kosmetyki i przybory higieniczne będą miały stałe miejsce.

 

Akcesoria łazienkowe Essentials to bogata oferta przeróżnych przedmiotów. Znajdziesz tu wieszaki na ubrania i ręczniki w różnych wariantach wymiarowych. Nie zabraknie estetycznych i solidnych mydelniczek oraz kubków na szczoteczki do zębów. Seria Essentials wyróżnia się estetycznym wykonaniem i klasycznym designem. Oprócz tego artykuły są odporne na warunki panujące w łazience, czyli wilgoć i kontakt z przeróżnymi środkami kosmetycznymi oraz czyszczącymi.

Funkcjonalność, jakość i ciekawy design akcesoriów do łazienki Essentials

Seria Essentials do urządzania łazienki składa się z wielu przydatnych akcesoriów. Bogata oferta to duże udogodnienie, które znacznie ułatwia dopasowanie wszystkich elementów. Mając do dyspozycji najpotrzebniejsze artykuły możesz mieć pewność, że całe pomieszczenie zostanie zaaranżowane w estetyczny sposób, a produkty będą do siebie pasować. Na uwagę zasługuje elegancki i jednocześnie prosty design wieszaków, uchwytów i pojemników. Każdy z nich ma chromowany kolor. Zastosowanie takiej powłoki jest nie tylko stylowym rozwiązaniem, ale i praktycznym sposobem na utrzymanie czystości.

 

Za wytrzymałość akcesoriów odpowiada dobór właściwych materiałów. W przypadku produktów Essentials najczęściej jest to metal i szkło, które wyróżniają się odpornością na korozję, zniszczenia i działanie silnych środków czyszczących. Innowacyjna konstrukcja akcesoriów umożliwi Ci bezproblemowy montaż. Artykuły zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, że miejsce łączenia ma ukryte części mocujące. Dzięki temu element będzie wyglądał bardzo estetycznie.

 

Postaw na praktyczne rozwiązania – wybierz akcesoria łazienkowe Essentials

Urządzasz łazienkę i szukasz akcesoriów, które posłużą Ci przez długie lata? Kolekcja Essentials spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem stylu wykonania, ale i trwałości elementów. Do przechowywania mokrych ręczników posłużą Ci wieszaki w różnej konfiguracji. Wybierz wariant o owalnym kształcie, który doskonale sprawdzi się przy umywalce. Przestrzeń ścienną przy wannie lub kabinie prysznicowej możesz zaaranżować przy pomocy podłużnego wieszaka pojedynczego lub podwójnego.

 

Seria Essentials akcesoriów łazienkowych to także funkcjonalne dozowniki na mydło i mydelniczki do przymocownia w dowolnym miejscu. W toalecie nie może zabraknąć również szczotki do WC, uchwytów na papier z osłoną lub bez oraz pojemników do przechowywania najmniejszych przyborów higienicznych. Wszystkie wymienione produkty są zawarte w tej niebanalnej i specjalnie opracowanej kolekcji.