Produkty

Produkty z serii Etna Eko

Wkłady i piece kominkowe Etna Eko – opis

Aby ogrzać pomieszczenia czy niewielkie domki, na przykład letniskowe, zainteresuj się ofertą wkładów i pieców kominkowych. Niewielkie, wykonane z trwałych materiałów pozwolą na efektywne podwyższanie temperatury w pomieszczeniach. Są bezpieczne, wydajne, a ich instalacja jest niezwykle ekonomiczna. Dobrym przykładem są wkłady i piece kominkowe Etna Eko, które wykonano z odpornego na wysokie temperatury żeliwa i wyposażono w przeszklone drzwiczki.

 

Wkłady i piece kominkowe Etna Eko i ich zalety

Wspomniane wkłady i piece kominkowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością z powodu zastosowanych materiałów: żeliwa oraz ognioodpornego szkła w drzwiczkach. Przystosowane są do spalania drewna z drzew liściastych. W sprzedaży dostępnych jest kilka odpowiednich gatunków, dlatego nie będziesz miał kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego opału. Seria Etna Eko wkładów i pieców kominkowych wyposażona jest w duże, wygodne drzwiczki. Pozwolą Ci one na umieszczanie w palenisku nawet większych kawałków drewna.

 

Skuteczne ogrzewanie pomieszczeń

Seria Etna Eko do dogrzewania pomieszczeń znajdzie zastosowanie w domach jednorodzinnych, ale również niewielkich domkach letniskowych czy większych altanach. Generowana przez produkty moc pozwala na szybkie podwyższenie temperatury w średnich rozmiarów pomieszczeniu nawet o kilka stopni. Spalanie wskazane przez producenta to od trzech do czterech kilogramów drewna z drzew liściastych na godzinę. Zastosowane do produkcji wkładów i pieców kominkowych żeliwo pozwala na długie utrzymywanie się ciepła wewnątrz komory.