Produkty

Produkty z serii Etnic

Płytki ścienne Etnic – wyjątkowa ceramika dla Twoich ścian

Odpowiednie wykończenie wnętrza zacznij już na etapie pokrywania ścian materiałem wykończeniowym. Aby zadbać o trwałe i zarazem bardzo estetyczne wykończenie, koniecznie skorzystaj z produktów z kategorii płytek ściennych. W jej ramach znajdziesz gresy, glazurę i ceramikę o różnych wzorach i kolorach. Jeśli natomiast zależy Ci szczególnie na eleganckich produktach, zapewni Ci je seria Etnic.

Płytki ścienne z tej serii to ceramika o wysokiej jakości wykonania. Doskonale imituje wzór naturalnego kamienia w jasnym kolorze. Dodatkowo w ramach tej serii znajdziesz nie tylko same płytki. Seria obejmuje również dekory. To one pomogą Ci w przełamaniu jednolitego wyglądu ścian. Będą także doskonałym dopełnieniem tworzonego wystroju.

Produkty z tej serii będą odpowiednie do wnętrz o bardziej klasycznym charakterze. Jeśli jednak zadbasz o nowoczesne dodatki, produkty te mogą stać się także dobrą bazą dla współczesnych wnętrz. Produkty te możesz również zastosować na zewnątrz budynków. Nie musisz przy tym obawiać się o wpływ mrozu na ten produkt. Nawet bardzo ostra zima nie uszkodzi Twojego wykończenia.

Nie tylko do domu – cenne właściwości płytek

Seria Etnic do wykańczania ścian nadaje się nie tylko do wnętrz budynków. Produkty te są także mrozoodporne. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz. Chłodniejsze dni czy nawet mróz ich nie uszkodzi. W połączeniu z trwałym klejem i dobrą fugą masz pewność, że wykończenie będzie trwałe.

Płytki, które obejmuje omawiana seria, wyróżniają się także wysoką klasą ścieralności. Czwarta klasa pozwala na zastosowanie ich w pomieszczeniach o większym natężeniu ruchu. Będą odpowiednie do korytarza w domu, a także nadadzą się do budynków użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu.

Produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Jasna kolorystyka, ciekawy wzór i ozdobne dekory sprawiają, że tworzą wyjątkowe wykończenie. Zapewnia to również ich gładka powierzchnia, która podkreśla wyjątkową kolorystykę i wzór płytek.

Płytki ścienne Etnic – trwałe i estetyczne wykończenie

Szukasz materiału do pokrycia powierzchni w budynku oraz poza nim? Płytki ścienne Etnic są doskonałym wyborem. Ten uniwersalny produkt pozwala na stworzenie trwałego pokrycia dla wielu różnych powierzchni. Dzięki tej serii masz pewność, że stworzysz wykończenie o dużym stopniu trwałości. Nie musisz zatem martwić się ścieraniem płytek. Ich wygląd na długi czas pozostanie taki sam.

Płytki o gładkiej powierzchni ułatwiają czyszczenie. Brud nie będzie osadzał się w szczelinach. Usunięcie zabrudzeń będzie tym samym dużo łatwiejsze niezależnie od ich rodzaju. Pozwoli Ci to zachować większą higieniczność wykończonych tym materiałem powierzchni. Zapewni również dużą estetykę nie tylko dzięki ciekawemu wzorowi. Trudno bowiem o dekoracyjny wygląd brudnych ścian.

Wykończenie powierzchni na zewnątrz będzie dużo łatwiejsze. W tym celu również możesz wykorzystać produkty z tej serii. Znajdziesz wśród nich ceramikę podłogową. Pozwoli ona na stworzenie wyjątkowego tarasu.