Produkty

Produkty z serii Etro

Lampy ścienne i sufitowe Etro dla wyjątkowego wnętrza w nowoczesnym stylu

Chcesz, aby w Twoim wnętrzu zawsze było jasno? Zapoznaj się zatem z ofertą produktów z kategorii oświetlenia. To wśród nich znajdziesz szeroki wybór lamp, które różnią się od siebie sposobem montażu, a także możliwościami zastosowania. Dzięki nim zdołasz oświetlić każdy fragment danego pomieszczenia. Jeśli natomiast zależy Ci na estetycznym wykończeniu wnętrza, dobrym wyborem będzie seria Etro.

Lamp ściennych i sufitowych możesz używać w każdym wnętrzu o nowoczesnym wystroju. Produkty z tej serii doskonale wpasują się w styl loftowy. Dlatego to idealny wybór dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań. Równocześnie będą odpowiednie dla zwolenników trwałych produktów o dużej wytrzymałości. Chcesz, aby Twoja lampa stale prezentowała się nienagannie? Zapewni Ci to seria Etro.

Lamp stojących dużych i małych możesz użyć w każdym pomieszczeniu. Seria ta obejmuje szeroki wybór modeli przeznaczonych do postawienia na podłodze lub na stole czy biurku. Masz także do wyboru modele do powieszenia na ścianie i na suficie.

Lampy ścienne i sufitowe Etro – nowoczesny design i wysoka jakość wykonania

Zależy Ci na oświetleniu, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania? Możesz zatem przestać szukać. Wszystkie lampy ścienne i sufitowe Etro, a także modele stojące zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Zapewnia im to trwałość na wiele lat. Niezależnie od intensywności eksploatacji możesz postawić na produkty z tej serii. Są stworzone z metalu, który został pomalowany na czarny kolor. Dzięki temu doskonale wpiszą się w nowoczesne wnętrza szczególnie o charakterze loftowym.

Seria Etro do oświetlania wnętrz obejmuje ogromny wybór produktów. W jej ramach znajdziesz lampy stojące i wiszące. Seria oferuje modele do postawienia na podłodze, a także do na biurku. Masz również do wyboru kinkiety i lampy sufitowe. Te drugie szczególnie oferowane są w wariantach z różną ilością wejść na żarówki. Co więcej, mają różne rozmiary kloszy, a także różne ich ilości. Będą zatem odpowiednie do wnętrz minimalistycznych, a także wielu innych.

Oświetlisz całą przestrzeń w każdym wnętrzu

Seria omawianych produktów posłuży Ci do oświetlenia każdego wnętrza. Lampy stojące Etro pozwolą Ci doświetlić biurko, przy którym pracujesz. Możesz je także postawić na stoliku nocnym, aby wygodnie czytać w łóżku lub zapewnić sobie oświetlenie podczas nocnej pobudki. Większe modele stojące z kolei przydadzą się do oświetlenia bardziej zasłoniętych rogów pomieszczenia, np. salonu. Dzięki nim stworzysz wyjątkowy nastrój. Możesz również zapewnić sobie kącik do czytania na kanapie w salonie czy w gabinecie.

Produkty z tej serii to skuteczny sposób na stworzenie kompleksowego oświetlenia. Kinkiety nadadzą się do nawet długiego korytarza. Wiszące lampy natomiast będą odpowiednie jako główne oświetlenie w pomieszczeniu. Dzięki możliwości zamontowana w nich wymiennych źródeł świateł zyskasz produkt na wiele lat. Po przepaleniu się żarówki będziesz mógł szybko ją wymienić.