Produkty

Produkty z serii Europia

Klasyczny wzór i elegancja, czyli akcesoria mocowane i stojące do łazienki Europia

Gdy urządzasz łazienkę, weź pod uwagę każdy najdrobniejszy jej detal. Dotyczy to również produktów z kategorii akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki. W ich przypadku każdy pojedynczy element jest zarazem praktycznym dodatkiem do wnętrza, jak i jego dekoracją.

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Europia obejmują duży wybór dostępnych produktów. Znajdziesz wśród nich wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia w pełni funkcjonalnej łazienki. Mydelniczka, pojemnik kosmetyczny, a także kubek ułatwią codzienną higienę. Posłużą do wygodnego przechowywania środków czystości, których używasz na co dzień. Z kolei szczotka do WC umożliwia utrzymanie toalety w czystości.

Wśród tych produktów znajdziesz bardzo eleganckie dodatki, idealne do każdej łazienki urządzonej ze smakiem i najwyższym poczuciem estetyki. Akcesoria te pozwolą na wykończenie wnętrza w sposób funkcjonalny. Równocześnie same w sobie będą doskonałą dekoracją przestrzeni.

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Europia – trwałe, łatwe w czyszczeniu i eleganckie

Dlaczego warto sięgnąć po produkty, które obejmuje seria Europia? Akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki nie musisz dobierać tak, aby zupełnie zignorować ich wartość estetyczną. Produkty z tej serii to bardzo eleganckie akcesoria. Doskonale imitują marmur, dzięki czemu nadają się do stylowych wnętrz. Nawet szczotka toaletowa może prezentować się gustownie, a przy tym nadal spełniać swoją funkcję. Wystarczy, że będzie to produkt Europia.

Wszystkie produkty z tej serii wykonano w większości z ceramiki. Dzięki temu łatwo utrzymać je w czystości. Odpowiedni ciężar zapewnia im także stabilność. Ma ona z kolei znaczenie w przypadku każdego z akcesoriów. Ceramika nie przejmuje również zapachów ani kolorów tego, co będziesz przechowywał w tych produktach. Dlatego możesz wybierać nawet mydło z aktywnym węglem. Po szybkim myciu akcesorium będzie nadal prezentowało się jak nowe.

Odpowiednie przechowywanie środków kosmetycznych ułatwia higienę

Cenisz sobie porządek? A może masz dość plam mydła, które postawione zostało na brzegu umywalki? W obu tych przypadkach Twoje problemy rozwiąże seria Europia. Do łazienki przydadzą się nie tylko te najbardziej oczywiste produkty jak szczotka toaletowa czy mydelniczka. Również pojemnik kosmetyczny sprawdzi się we wnętrzu, w którym higieniczność ma ogromne znaczenie.

Akcesoria z tej serii to przede wszystkim sposób na estetyczne przechowywanie środków czystości. Służy do tego mydelniczka. W codziennej higienie pomoże natomiast kubek. Możesz w nim także trzymać szczoteczki. Odpowiedni pojemnik sprawi, że waciki będą zawsze pod ręką. Nie zapominaj również o szczotce toaletowej. To dzięki niej będziesz mógł dbać o higienę toalety. Równocześnie ten niezbędny element wyposażenia łazienki nie będzie odstraszał swoim wyglądem. Prezentuje się bardzo estetycznie. W ten sposób produkty z tej serii umożliwią stworzenie przestrzeni funkcjonalnej. Równocześnie nadal będą estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza.