Produkty

Produkty z serii Exmoor

Drzwi przesuwne Exmoor – nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

W jaki sposób zadbać o prywatność w domu? Skorzystaj z produktów z kategorii drzwi i systemów przesuwnych. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór praktycznych modeli, które sprawdzą się do wnętrza klasycznego i nowoczesnego. Jeśli natomiast szukasz dużego wyboru dostępnych wzorów i odcieni, powinna Cię zainteresować seria Exmoor.

Drzwi przesuwnych możesz użyć do zamknięcia pokoi lub garderoby, która mieści się w osobno wydzielonym pomieszczeniu. Na pewno jest to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do domów. O ile nie sprawdzi się w miejscach publicznych, o tyle będzie idealne np. do niewielkich mieszkań czy kawalerek.

Seria ta obejmuje skrzydła dostępne w różnych kolorach. Dodatkowo do wyboru masz także drzwi pełne oraz z przeszkleniem. Wszystkie one natomiast zapewnią Ci wygodne użytkowanie oraz dużą estetykę wykończenia. Będą idealnie wyglądały w holu Twojego domu lub mieszkania.

Trwałe i estetyczne skrzydła drzwiowe

Seria Exmoor do zamykania pomieszczeń przede wszystkim obejmuje bardzo szeroki wybór produktów. Wśród nich znajdziesz nie tylko wiele odcieni do wyboru. Możesz także zdecydować się na wzór pełny lub z przeszkleniem. Pozwoli Ci to na idealne dopasowanie skrzydła do zaplanowanej aranżacji oraz ulubionej kolorystyki.

Drzwi te wyróżniają się bardzo estetycznym wykonaniem. Dotyczy to obu dostępnych wzorów. Mleczne przeszklenia stanowią wyrazisty element dekoracyjny. Jednak nawet pełne drzwi mogą stać się ozdobą każdego wnętrza. Zapewnia to drewnopodobna okleina oraz ciekawa oferta kolorystyczna tej serii.

Duża estetyka to nie wszystkie zalety tych produktów. Skrzydła drzwiowe charakteryzują się solidną budową. Zostały wykonane z trwałego materiału. Dzięki temu nie wykrzywiają się i nie uginają pod wpływem ciężaru. Również wykończenie z okleiny jest bardzo trwałe. Zapewnia tym samym estetyczny wygląd na wiele lat.

Drzwi przesuwne Exmoor – nie tylko do małych wnętrz

Drzwi przesuwne Exmoor będą bardzo dobrym wyborem przede wszystkim do niewielkich wnętrz. W przeciwieństwie do modeli uchylnych nie wymagają zarezerwowania dodatkowego miejsca na otwarte skrzydło. Dlatego możesz zastosować je w przypadku wąskiego korytarza czy holu. Aby je otworzyć, nie będziesz musiał przesuwać wszystkich przedmiotów ustawionych na podłodze czy przepuszczać osób chcących przejść korytarzem. Z łatwością dostaniesz się do pomieszczenia, które zamykają te drzwi.

Zapomnij o hałasie. Trzaskające skrzydło drzwiowe przestanie być Twoim problemem. Modele przesuwne są bardzo ciche. Doskonale nadają się do domów, w których przebywają wrażliwe na hałasy małe dzieci. Ciche zamykanie docenisz nie tylko w nocy.

Modele pełne zapewnią Ci więcej prywatności. Z drugiej strony, skrzydło z przeszkleniem pozwoli na lepsze rozchodzenie się światła słonecznego. Jeśli zatem nie lubisz ciemnych korytarzy, koniecznie wybierz model z przeszkleniem. Dzięki niemu zachowasz prywatność w pomieszczeniu. Równocześnie nie będziesz musiał stale świecić światła w holu.