Produkty

Produkty z serii Exmoor

  1. Poprzednia
  2. 1

Drzwi jednoskrzydłowe Exmoor – informacje wstępne

Jeśli planujesz wykończyć remontowane właśnie pomieszczenie, nie zapomnij o drzwiach jednoskrzydłowych. Są one najpopularniejsze, ponieważ otwór drzwiowy w standardowym rozmiarze stosuje się w większości pomieszczeń w domach czy mieszkaniach. To jednak nie oznacza, że skazany jesteś na zaledwie kilka modeli drzwi. Wręcz przeciwnie! Rynek daje ogromne możliwości dotyczące wyboru tego produktu, dlatego na pewno znajdziesz coś w sam raz dla siebie.

Opisywana seria Exmoor drzwi jednoskrzydłowych to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również ogromny wybór. Przede wszystkim dotyczący kolorów – w ofercie znajdziesz drzwi w uniwersalnych odcieniach drewna: ciemny orzech, stonowany dąb skalny, jak i popularny ostatnio jesion. Modele są zarówno prawo- jak i lewostronne, mogą być wyposażone w przeszklenie o różnych rozmiarach lub tuleje niezbędne do wentylacji pomieszczeń. Seria obejmuje również coraz popularniejsze drzwi przesuwne.

Drzwi jednoskrzydłowe Exmoor – ogrom zastosowań

Drzwi jednoskrzydłowe Exmoor dają duże możliwości w zakresie wyboru – w zależności od Twoich potrzeb i budżetu. Kilkadziesiąt różnych modeli pozwoli Ci na wybranie takiego, który będzie pasował do wystroju wnętrza, a także zaoferuje Ci największą funkcjonalność. Producent zadbał o to, żeby jego drzwi pasowały do wielu aranżacji.

Te z dużym przeszkleniem świetnie sprawdzają się w salonach, zabudowane natomiast w sypialniach. Do pomieszczeń, w których niezbędna jest cyrkulacja powietrza – jak pomieszczenia gospodarcze czy łazienki – nadają się modele z tulejami. Jeśli masz mało miejsca i nie możesz otworzyć drzwi na pełną szerokość, poszukaj alternatywnego rozwiązania. W tym wypadku idealnym wyborem mogą okazać się przesuwne drzwi jednoskrzydłowe. Pozwalają one na zaoszczędzenie miejsca, a jednocześnie świetnie spełniają funkcję tradycyjnego modelu.

Oferowane drzwi mają prostą, ale jednocześnie trwałą konstrukcję. Zastosowano w nich bowiem wypełnienie stabilizujące – tak zwany „plaster miodu”. Zapewnia im to trwałość, a jednocześnie sprawia, że produkt waży mniej. Drzwi pokryte są folią, która chroni je przed uderzeniami, a także pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Mogą być podcinane w zależności od Twoich potrzeb.

Szukasz drzwi? Postaw na jakość!

Niezwykle bogata oferta drzwi, które obejmuje seria Exmoor do wykończenia pomieszczeń, pozwoli Ci przede wszystkim na skuteczne odizolowanie jednego pomieszczenia od drugiego. Drzwi stanowią skuteczną barierę akustyczną, a także zapewniają prywatność osobom przebywającym w pokoju. Nie bez znaczenia jest również aspekt wizualny – drzwi do pomieszczeń ze względu na swoje gabaryty zwracają uwagę, dlatego powinny być dobrze dobrane. Przede wszystkim pod względem koloru – muszą pasować do innych elementów wystroju.

Interesujesz się drzwiami jednoskrzydłowymi? Zwracaj uwagę na ich cechy dodatkowe, jak chociażby to, czy drzwi są prawo-, czy lewostronne. Mogą być ponadto przeszklone, wyposażone we wspomniane tuleje, a także klamki o różnych kształtach. Bogata oferta sprawia, że bez trudu  znajdziesz model idealny dla siebie.