Produkty

Produkty z serii Express

Impregnaty Express – gwarancja wieloletniej wytrzymałości drewna

Drewno to jeden z najchętniej wybieranych materiałów do wykańczania wnętrz, ale także ogrodu. Prezentuje się niezwykle elegancko, jeśli jest odpowiednio chronione, dlatego w naszym asortymencie nie brakuje impregnatów. Oferujemy Ci produkty w rozmaitych odcieniach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz zabezpieczający preparat, którego kolor będzie pasował do aranżacji. Impregnaty Express są dostępne w opakowaniach o dużej pojemności, co pozwoli Ci zabezpieczyć dużą powierzchnię na zewnątrz domu.

Czym wyróżniają się preparaty zabezpieczające z serii Express?

Seria Express impregnatów to przede wszystkim produkty, który gwarantują aż kilkuletnią ochronę drewnianych powierzchni. Chronią naturalny materiał przed promieniami słonecznymi, a także wilgocią. Są również zabezpieczeniem przed rozwijaniem się grzybów i pleśni. Impregnat nałożysz bez trudu dzięki odpowiedniej gęstości produktu. Nie musisz obawiać się zacieków czy smug, dodatkowo preparat zapewnia satynowy połysk drewnianym elementom.

Impregnaty Express – zabezpieczenie drewnianych powierzchni przed domem

Lubisz stosować drewno podczas urządzania wnętrz, ale marzysz także o wykorzystaniu go na zewnątrz bez obaw o szybkie zniszczenie? Seria Express do zabezpieczenia drewna pozwoli Ci cieszyć się pięknymi elementami architektury ogrodu. Przy pomocy produktu ochronisz płot lub altankę, a dodatkowo nadasz im piękny kolor. Wybierz spośród wielu propozycji odcieni, na przykład kasztanowego lub szarego.