Produkty

Produkty z serii Fantastik

Ceraty, obrusy, bieżniki Fantastik – wszystko dla Twojego stołu

Stół bez ceraty, obrusu lub bieżnika to jak poduszka bez poszewki – możesz z niego korzystać, ale nie ochraniasz go przed zabrudzeniami i urazami. Mogłoby się wydawać, ze cerata to relikt dawnych lat, który współcześnie nie ma racji bytu. Nic bardziej mylnego. Cerata także dziś doskonale spełnia swoje funkcje, a poza tym dodaje pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku.

Ceraty, obrusy, bieżniki Fantastik to seria produktów przygotowana z myślą o ochronie blatów stołów przed plamami, zarysowaniami oraz poważniejszymi urazami. Nasze produkty są wykonane z mieszanki wytrzymałego tworzywa PCV oraz włókniny, dzięki czemu nie przepuszczają rozlanych cieczy oraz ułatwiają sprzątanie. Ceraty to idealny wybór nie tylko do domowej, ale i profesjonalnej kuchni.

Cerata czyni także zadość walorom estetycznym. Przywodzi na myśl stare, wiejskie kuchnie oraz stoły ustawione na drewnianej werandzie. Dzięki ceratom serii Fantastik odtworzysz ten obrazek na swoim domowym ganku.

 

Ceraty, obrusy, bieżniki Fantastik – utrzymaj czystość na swoim stole

Kuchnia jest miejscem, w którym cały czas cos się brudzi, wylewa i lepi. Gdy rozlejesz gęsty sok na podłogę, kafelki umożliwią Ci szybkie usunięcie plamy. Gorzej, jeśli powtórzysz tę czynność na stole – tym bardziej, jeśli jest wykonany z drewna. Seria Fantastik cerat, obrusów, bieżników umożliwi Ci szybkie pozbycie się zabrudzeń, bez uszczerbku dla powierzchni stołu.

Cerata, wykonana ze śliskiego tworzywa PCV oraz domieszki włókniny, zatrzymuje wszelkie zabrudzenia na swojej powierzchni. Nawet mokre plamy. Szczelna struktura zapobiega przedostaniu się cieczy pod jej spód, pozostawiając stół suchym i czystym. Cerata świetnie spisuje się także jako ochrona przed urazami mechanicznymi. Świetnie zabezpieczy powierzchnię blatu przed zarysowaniami od noży i innych ostrych sztućców.

Seria Fantastik cerat do pokrywania blatów to świetne rozwiązania dla kuchni, w których często cos się piecze i gotuje, ale nie tylko. Sprawdzi się także jako nakrycie dla ogrodowego lub tarasowego stołu, podczas grilla z rodziną lub znajomymi.

 

W trosce o dobry wygląd

Ceraty mogą skutecznie odstraszyć wielu kupujących swoim pstrokatym designem, pełnym kolorów i wzorów. W ofercie sklepów Castorama nie znajdziesz jednak takich produktów. Zamiast tego oferujemy ceraty z nadrukowanym estetycznym printem albo utrzymane w stonowanej i jednolitej kolorystyce. 

Dzięki temu nie tylko zabezpieczają blat Twojego stołu przed brudem i zniszczeniem, ale także zaczynają pełnić walory estetyczne. Cerata to już nie synonim braku stylu, ale składnik kreujący styl wnętrza. Dobierz model który spełni wszystkie Twoje wymagania oraz wpasuje się w wygląd Twojego pomieszczenia.

W naszych sklepach znajdziesz modele w różnych kolorach, od delikatnego beżu po zieleń. Jeśli lubisz, gdy cos dzieje się na powierzchni Twojego stołu, wybierz produkt z estetycznym nadrukiem w kształcie liści lub geometrycznych wzorów. Wszystko zależy od Ciebie.