Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii FatMax

Niezbędnik w warsztacie i gospodarstwie domowym – noże Fatmax

Narzędzia przeznaczone do obróbki i cięcia to podstawowe wyposażenie mieszkania i warsztatów. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz noże oraz inne akcesoria, które różnią się ze względu na grubość ostrza, długość i konkretne przeznaczenie. Noże FatMax, przecinaki oraz poziomice umożliwią Ci precyzyjne wykonywanie drobnych i bardziej skomplikowanych prac. Ostrza wykorzystasz do cięcia materiałów takich jak tektura, kable, folie, tapety oraz metal. W ten sposób poradzisz sobie z każdym, nawet najtrudniejszym do obróbki przedmiotem.

Produkty są funkcjonalne i  –  co najważniejsze – nie musisz być fachowcem, by precyzyjnie wykonać większość warsztatowych obowiązków. Przykładem są narzędzia do poziomowania, dzięki którym prawidłowo wyznaczysz linię do montażu przeróżnych mebli. Poręczne narzędzia są łatwe w przechowywaniu, a ostrze jest osadzone w solidnym trzonku.

Dlaczego warto wybrać tę serię?

Na jakość i funkcjonalność ostrzy składa się wiele czynników. Seria FatMax noży to przede wszystkim wytrzymałe materiały. Możesz przechowywać je w skrzynkach bez obawy o zniszczenia, zarysowania i korozję. Składany nóż jest poręczny i bezpieczny w użytkowaniu. Część tnąca opatrzona jest w wygodną rączkę, która stabilnie leży w dłoni. Ponadto antypoślizgowe elementy zapobiegną wymknięciu się narzędzia z ręki, gdy będziesz potrzebować użycia dużej siły, aby przeciąć tworzywo. Atutem jest także korpus z funkcją złożenia. Po zakończonej pracy za pomocą mechanizmu wsuniesz ostrze do środka. Jest to sposób na prawidłowe przechowywanie, które nie uszkodzi i nie wyszczerbi krawędzi noża.

Nieco bardziej zaawansowanym narzędziem są wykonane ze stali przecinaki. Grubsze ostrze poradzi sobie z obróbką ciężkiego materiału, jakim jest metal. Produkt pewnie leży w dłoni za sprawą wygodnego uchwytu. Kompletnym zestawieniem domowego warsztatu będzie także poziomica wykonana z trwałego tworzywa. Pęcherzyk znajdujący się w cieczy i zamknięty w solidnej obudowie posłuży Ci na budowie lub w domowych warunkach.

Noże Fatmax – sposób na obróbkę materiału i drobne materiały

Noże i pozostałe narzędzia rozwiążą Twoje podstawowe problemy. Od tej pory nie musisz martwić się o to, czym precyzyjnie możesz dociąć wystający kawałek tapety. Seria FatMax narzędzi do warsztatu sprawi, że prace remontowe pobiegną po Twojej myśli, a krawędzie będą prostsze niż dotąd. Ponadto składany nożyk jest idealnym rozwiązaniem, gdy zachodzi potrzeba uformowania materiału z tworzywa sztucznego o miękkiej strukturze. Często pomagasz dzieciom w tworzeniu kartonowych ozdób? Zamiast zabawy nożyczkami, które mogą wykonać mniej precyzyjne cięcie, szybciej wykonasz je nożykiem.

Przy montażu mebli zastanawiasz się, w jaki sposób równo wywiercić otwory? Przy pomocy poziomicy skrupulatnie wyznaczysz punkty, włożysz haczyki, a szafka lub obraz będzie wisieć bez żadnego niedociągnięcia. Jeśli jesteś miłośnikiem majsterkowania, docenisz funkcję przecinaków. Mocne ostrze pozwoli Ci precyzyjnie obrobić materiał i stworzyć idealną formę.