Produkty

Produkty z serii Finestra

Płytki ścienne Finestra dla wyjątkowego wnętrza w Twoim domu

Wykończenie wnętrza ma znaczenie nie tylko ze względów estetycznych. Zabezpiecza również powierzchnię ścian. W tym natomiast pomoże Ci oferta produktów z kategorii płytek ściennych. Ogromny wybór dostępnych wzorów, kolorów oraz rozmiarów umożliwia stworzenie wyjątkowych aranżacji wnętrz. Jeśli natomiast poszukujesz płytek przede wszystkim trwałych oraz estetycznych, dobrym wyborem będzie seria Finestra.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć do wykańczania łazienki, kuchni, a także innych pomieszczeń. Oprócz wyjątkowych dekorów, pięknej glazury oraz oryginalnych listew w ramach serii znajdziesz również gresy. Te natomiast doskonale nadają się do wykańczania podłogi. Tym samym seria obejmuje wszystkie rodzaje płytek, których możesz potrzebować do wykończenia wnętrza.

Seria obejmuje produkty o różnych rozmiarach, a także odmiennych wzorach i kolorystyce. Biel i brąz to dominujące odcienie w ramach tej serii. Możesz również wybierać pośród płytek gładkich bądź wykończonych strukturą. Wszystko to pozwoli Ci na stworzenie wnętrza zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Z pewnością będzie ono także eleganckie oraz ciekawe.

Kompletna oferta, czyli płytki ścienne Finestra i ich rodzaje

Seria Finestra do wykańczania wnętrz zapewnia duży wybór płytek. Dotyczy on praktycznie każdego aspektu. Poszczególne produkty tej serii różnią się od siebie rozmiarem, kolorem, powierzchnią, a także kształtem. Brązy i biele, listwy i duże płytki, a także gładkie powierzchnie oraz struktura – wszystko to pozwoli Ci na stworzenie oryginalnych wnętrz.

Duży wybór to nie wszystko, co zyskujesz dzięki tej serii. Produkty z niej są gwarancją trwałości wykończenia. Wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale też dużą trwałością. Szczególnie gresy, które możesz kłaść na podłodze, zachwycają wytrzymałością. Dodatkowo produkty te są odporne na mróz. Dobrze zniosą zatem wpływ niskich temperatur. Ich rektyfikowane krawędzie natomiast umożliwiają ograniczenie wykorzystania fug. Wpływa to na większą estetykę tworzonego wykończenia.

Wnętrza estetyczne, trwałe i funkcjonalne

Trudno wyobrazić sobie wnętrze budynku użytkowego z surowymi ścianami i podłogami. Podobnego problemu z łatwością unikniesz. Pomogą Ci w tym płytki ścienne Finestra. Dzięki tym produktom każdą surową ścianę zdołasz wykończyć w sposób bardzo estetyczny. Płytki charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dostępna kolorystyka oraz wybór wzorów pozwoli Ci na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza w każdym miejscu.

Produkty z tej serii są również bardzo wytrzymałe. Dzięki temu skutecznie zabezpieczysz powierzchnie nawet na wiele lat. Płytki są bardzo trwałe. Dodatkowo wyróżnia je mrozoodporność. Dzięki niej nie musisz obawiać się niższych temperatur i ich wpływu na Twoje wykończenie.

Produkty te mają również rektyfikowane krawędzie. Dzięki nim będziesz w stanie zastosować wąską fugę. To ułatwi Ci późniejsze czyszczenie wykończonej powierzchni. Zapewniają również bardzo estetyczny wygląd.