Produkty

Produkty z serii Flodda

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Flodda – wyjątkowy design w każdej łazience

Urządzenie łazienki nie musi być trudne. To pomieszczenie, w którym nawet detale mają ogromny wpływ na całokształt. Dlatego już teraz zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór dostępnych akcesoriów, które odmienią każde wnętrze.

Zależy Ci na wyrazistych dodatkach, które są przy tym funkcjonalne? Zapewni Ci to seria Flodda. Akcesoriów mocowanych i stojących do łazienki możesz używać niezależnie od rozmiarów tego pomieszczenia. Produkty z tej serii nadadzą się także do wnętrza utrzymanego w niemal każdym stylu. Pamiętaj jednak, że najlepiej prezentują się tam, gdzie detale mają szanse wyróżnić się na tle całego wystroju.

W ramach serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zwiększenia funkcjonalności łazienki. Skorzystaj z kubka, dozownika do mydła oraz mydelniczki. Zaopatrz się także w szczotkę do toalet. Wszystko to pozwoli Ci zachować czystość na co dzień nie tylko samego pomieszczenia. Doskonale sprawdzą się także jako akcesoria ułatwiające zachowanie higieny osobistej.

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Flodda – efekt lastryko i inne ich zalety

Akcesoria mocowane i stojące do łazienki Flodda wyróżniają się na tle innych produktów o podobnym zastosowaniu wyjątkowym designem. Zapewnia go przede wszystkim efekt lastryko. To dzięki niemu wszystkie elementy serii wydają się wykute z wyjątkowo pięknego kamienia. Dzięki temu doskonale komponują się z płytkami ceramicznymi, glazurą i gresem. Innymi słowy, dopasujesz je do każdego wnętrza.

Akcesoria stworzone są z żywicy poliestrowej. To ona zapewnia dużą trwałość tych produktów. Dobrze toleruje kontakt z wodą. Nie grożą jej także przebarwienia. Dlatego jasne akcesoria zachowają swój pierwotny kolor. Dotyczy to również sytuacji, w których będziesz korzystał z kolorowych mydeł. Nie musisz obawiać się, że ich barwa pozostanie na dozowniku.

Seria tych produktów jest kompletna. Oznacza to, że znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze akcesoria. Dzięki temu stworzysz bardzo harmonijny wystrój łazienki. Wszystkie elementy będą do siebie pasowały. To zapewni Ci wyjątkowe wnętrze.

Jak zadbać o czystość w łazience? Nie tylko dzięki środkom chemicznym

Gdy myślisz o czystej łazience, nie powinieneś mieć przed oczami wyłącznie dziesiątek środków chemicznych do czyszczenia. Zamiast nich weź pod uwagę akcesoria, które pozwolą Ci ograniczyć zabrudzenia w tym pomieszczeniu. Produkty te zapewni Ci seria Flodda do łazienki.

W ramach serii znajdziesz szczotkę toaletową, dzięki której szybko i bez trudności doprowadzisz toaletę do czystości. Jednak już nawet mydelniczka będzie dobrym wsparciem w walce o czystość. Zapomnij o resztkach mydła, które oblepiają brzeg umywalki. Dzięki mydelniczce zapanujesz nad podobnymi zabrudzeniami.

Akcesoria zgromadzone w ramach tej serii ułatwią Ci przechowywanie kosmetyków i innych drobiazgów. Kubek umożliwia trzymanie w nim szczoteczek do mycia zębów. Mydelniczka i dozownik pozwolą na przechowywanie środków myjących do ciała. Wszystko to zapewni Ci komfort na co dzień. Zadba również o estetykę w każdej łazience.