Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.

Produkty z serii Fola

Firany Fola do Twojego mieszkania

Okna zajmują sporą część ścian w każdym budynku użytkowym, dlatego ich dekoracja jest bardzo ważna. Jeśli zabierasz się za wykańczanie okolic okien, możesz potrzebować firan do nowoczesnych wnętrz. Dzięki nim nie tylko stworzysz modną ozdobę okien, ale także zadbasz o odpowiednią osłonę. Dobrze dobrane firany ograniczą ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza mieszkania. Będą też stanowiły osłonę przed niepożądanym wzrokiem i pomogą wprowadzić więcej prywatności.

Seria Fola firan do okien to produkty, które można zastosować w dowolnym pomieszczeniu. Wyjątkowa trwałość i estetyka tych produktów sprawia, że będą pasowały do nowoczesnych aranżacji. Możesz wyposażyć nimi swoje mieszkanie albo zadbać o wygląd pomieszczeń biurowych. Dzięki temu, że firany są łatwe w utrzymaniu czystości, sprawdzą się nawet w budynkach użyteczności publicznej czy lokalach usługowych.

Wyjątkowe produkty do wykańczania wnętrz

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli i typów firan. Co sprawia, że produkty Fola wyróżniają się na ich tle? Do najważniejszych cech należy zaliczyć ich trwałość. Firany wykonane są w większości z poliestru. Dzięki temu nie stracą koloru pod wpływem działania promieni UV. Nie zniszczą się też od drobnych przypadkowych przetarć czy uderzeń. Co najważniejsze, firany nadają się do prania w pralce i mycia na mokro. Dzięki temu z łatwością utrzymasz je w czystości.

Atrakcyjny wygląd to kolejna cecha, na którą powinieneś zwrócić uwagę. Firany Fola dostępne są w kilku modnych kolorach, po które chętnie sięga się w czasie wyposażania nowoczesnych wnętrz. Także faktura na powierzchni firan jest zróżnicowana i możesz sięgnąć po produkty tkane z grubszych włókien i cieńszych. Wpływa to wizualnie na masywność danej dekoracji oraz na ilość wpuszczanego światła. Dzięki zastosowaniu do tkaniny domieszki lnu, firany nie gniotą się i nie ma potrzeby ich prasowania.

Inną cechą, na którą z pewnością zwrócisz uwagę, jest łatwość montażu i demontażu firan z karnisza. Zapomnij o problemach z zapinaniem żabek. Tkanina zamocowana jest za pomocą stalowych oczek, w które wsuwa się rurkę karnisza. Jeśli zechcesz je zdjąć do prania, natychmiast zsuną się z elementu nośnego. Ten system ułatwia także przemieszczanie firany po karniszu i zasłanianie okna.

Do czego przydadzą Ci się firany Fola?

Jeśli odnawiasz pomieszczenie mieszkalne, zastanów się nad zastosowaniem w oknach nowoczesnych firan. Seria Fola do dekoracji wnętrz pozwoli Ci rozwiązać problemy z ostrym słońcem i wzrokiem osób postronnych. Zasuwając firany, nie tylko ograniczysz ilość promieni słonecznych, ale także wprowadzisz do pomieszczenia więcej intymności.

Firany sprawdzą się też w miejscach, gdzie nie chcesz używać rolet ani plis. Spełnią podobną funkcję co pozostałe zasłony, jednak mocniej wpłyną na estetykę pomieszczenia. Firany Fola sprawią, że pokoje staną się przytulniejsze i nie będą przypominały biura. Ich tkanina nadaje się do stosowania zarówno w naturalnych stylizacjach, jak i nowoczesnych surowych skandynawskich wnętrzach.