Produkty

Produkty z serii Fox

Trwałe i wygodne spodnie do pracy

Odpowiedni ubiór do pracy ma bardzo duże znaczenie. Czasami musisz nim wywrzeć odpowiednie wrażenie, w innych wypadkach konieczna jest odzież odpowiednia do pracy fizycznej. Dzięki odpowiednim produktom z kategorii spodni roboczych podniesiesz komfort swojej pracy. Uczynisz ją też dużo bezpieczniejszą. Pozwolą CI na to produkty z serii Fox.

Spodni roboczych używasz bardzo intensywnie. Są Ci przecież potrzebne do pracy fizycznej. Dlatego muszą być wytrzymałe. Seria Fox to seria odzieży roboczej stworzonej z myślą o pracy w każdych warunkach. Nawet w nocy.

Spodnie Fox – nieodzowne w pracy w dzień i w nocy

Spodnie Fox są bardzo wytrzymałe, nie krępują Twoich ruchów i mają sporo kieszeni, byś zawsze miał wszystko pod ręką i nie musiał przerywać swojej pracy. Spodnie z tej serii cechuje też jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz. Mają odblaskowe elementy. Dzięki nim będziesz doskonale widoczny podczas pracy. Nawet jeśli będziesz pracował wieczorem lub w nocy.

Spodnie wyposażone są też w kaburę i specjalny uchwyt na młotek. To w połączeniu z licznymi kieszeniami sprawia, że noszenie przy sobie nawet bardzo wielu przedmiotów nie będzie Ci specjalnie ciążyło, a wszystkie narzędzia będą uporządkowane.

Bądź widoczny! Pracuj komfortowo i bezpiecznie!

Praca przy remoncie lub budowie, praca w ogrodzie, prace drogowe – przy nich przyda Ci się odpowiednia odzież. Nie chcesz przecież zniszczyć swoich domowych ubrań. Za to chcesz być bezpieczny, widoczny nawet o zmierzchu i pracować w komfortowych warunkach. To wszystko da Ci seria Fox.

Odblaskowa odzież robocza jest bardzo ważna, zwłaszcza podczas prac na zewnątrz, które mogą przeciągnąć się do późnych godzin wieczornych i nocnych. Dzięki odpowiednim spodniom będziesz mógł przestać martwić się swoim bezpieczeństwem. Nie będziesz też niszczyć odzieży podczas pracy.