Produkty

Produkty z serii Frame

Lampy ścienne i sufitowe Frame - modernistyczny wygląd i wysoka jakość wykonania

 

Lampa - praktyczny i dekoracyjny element wyposażenia

Wśród produktów z kategorii lamp ściennych i sufitowych znajdziesz artykuły, z których pomocą rozjaśnisz przestrzeń w pomieszczeniach codziennego użytku. Seria Frame do oświetlenia wnętrz do zarówno kinkiety, jak i lampy podwieszane. Wybór odpowiedniego rodzaju lampy uzależniony jest od tego, jak bardzo intensywnego światła potrzebujesz w danym miejscu. Ze względu na swój niebanalny wygląd, proponowane przez nas lampy wzbogacą najbardziej reprezentatywne pomieszczenia w Twoim domu.

 

Lampy ścienne i sufitowe Frame - detal z charakterem

Seria Frame lamp ściennych i sufitowych dostępna w marketach Castorama wyróżnia się w swojej kategorii ze względu na niekonwencjonalny projekt. Modele polskiej produkcji zostały wykonane ręcznie, dlatego każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. Troska o detal przekłada się na wysoką jakość produktu, dzięki czemu przez lata będziesz cieszyć się wywoływanym przez nią efektem dekoracyjnym.

 

Bogaty wybór dopasowany do zróżnicowanych potrzeb

Dostępne w marketach Castorama lampy ścienne i sufitowe Frame różnią się od siebie pod względem źródła światła. Kinkiet doskonale sprawdzi się jako światło dodatkowe bądź jako lampa w pomieszczeniu sprzyjającym relaksowi, takim jak sypialnia. Żyrandol podwieszony pod sufitem z jedną żarówką odnajdzie się przede wszystkim w salonie czy jadalni, rzucając światło pozwalające na komfortowe spędzanie czasu w gronie najbliższych. Do większych pomieszczeń doskonale nadaje się abażur z miejscem na kilka mocnych żarówek.