Produkty

Produkty z serii Fremont

Stylowe urządzanie. Fremont, czyli elegancja i styl w Twoim domu

Szukasz produktów które ułatwią urządzanie. Fremont jest serią produktów, które sprawią, że urządzanie swojego mieszkania nie przysporzy Ci wiele kłopotu. Zarówno poduszki dekoracyjne, jak i zasłony wykonane z solidnych materiałów dopasują się do większości aranżacji wnętrz. Niebanalny, geometryczny wzór w stylu art deco doskonale będzie prezentował się w przestrzeniach urządzonych w stylu retro.

Każdy produkt z serii Fremont z pewnością wzbogaci także nowoczesne wnętrza, które zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu. Zasłony oraz poduszki korespondują kolorystycznie z pomieszczeniami pomalowanymi na neutralne kolory. Zastosowanie jednolitych kolorystycznie dodatków sprawi, że przestrzeń będzie prezentowała się niezwykle różnorodnie, a zarazem schludnie.

W czasie urządzania Fremont znacznie podniesie walory estetyczne w zaaranżowanym przez Ciebie wnętrzu. Seria produktów sprawi, że będzie prezentowało się ono niezwykle stylowo i niebanalnie. Oferta sklepów Castorama została przygotowana w taki sposób, abyś miał dostęp do bogatego asortymentu zasłon oraz poduszek w wielu oryginalnych wzorach i odcieniach. Sprawdź, które produkty najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.

Co wyróżnia produkty z serii Fremont?

Seria Fremont do urządzania wnętrz jest serią spójnych dodatków dekoracyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że dobrze wyglądają one w niemal każdej aranżacji wnętrza. Uniwersalność i oryginalny wzór są dodatkową zaletą serii ozdobnych elementów tekstylnych. Poduszki wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są odporne na wgniecenia, a także uszkodzenia mechaniczne. Ich czyszczenie nie jest wymagające i skomplikowane. Poliester, czyli materiał wykonania poduszek, jak i zasłon, jest niezwykle trwały i charakteryzuje się dużą łatwością czyszczenia. Dzięki temu produkty zachowują swój pierwotny, nienaganny wygląd przez wiele lat. 

Zasłony z serii Fremont stworzą we wnętrzu intymną atmosferę, osłonią Cię przed światem zewnętrznym i zapewnią prywatność. Charakteryzuje je niebywała łatwość montażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty pasują do standardowych rozmiarów karnisza. Dzięki temu elementy z łatwością dopasują się do każdego wnętrza. Zasłonę możesz prać w pralce bez obaw, że straci swój nienaganny wygląd oraz kolor. Jak widzisz, niewiele czasu musisz poświęcić na zachowanie produktów tekstylnych z serii Fremont w doskonałej kondycji!

Oryginalne urządzanie. Fremont – odmień wygląd swojego wnętrza!

Poduszki dekoracyjne z serii Fremont są doskonałą i nieinwazyjną alternatywą zmiany wystroju. W zaledwie kilka chwil możesz dzięki nim odmienić wygląd swojego salonu czy sypialni bez konieczności przeprowadzania w tych wnętrzach prac renowacyjnych. Subtelne elementy tekstylne pozwolą Ci podkreślić przytulny i domowy charakter wnętrza oraz sprawią, że będzie się ono prezentowało niebanalnie. Retro wzór bardzo dobrze komponuje się we wnętrzach urządzonych w minimalistycznym lub klasycznym stylu. Niemniej efektownie elementy wystroju wnętrza prezentują się w przestrzeniach zaaranżowanych w stylu art deco.