Produkty

Produkty z serii Funky Top

Poznaj dywany Funky Top

Pomimo popularności różnych typów okładzin podłogowych, dywan nadal pozostaje niezastąpiony. Możesz zakryć nim jedynie część podłogi albo zastosować go jako funkcjonalny dodatek przy łóżku czy meblach wypoczynkowych. Pozwoli odizolować stopy od podłoża, stanowi atrakcyjne miejsce do snu dla domowego pupila czy wygodną przystań do zabawy dla dziecka. To właśnie dzieciom poświęcona jest seria Funky Top do wykończenia podłogi. Wszystkie produkty w jej ramach wykonano z wytrzymałego polipropylenu i ozdobiono przyjemnymi wzorami.

 

Jakie cechy wyróżniają te produkty?

Dywany Funky Top mają niewielką średnicę, dzięki czemu sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub niewielkich pomieszczeniach. Mogą być ozdobą przy łóżku albo miejscem, na którym ustawisz stolik i krzesełko, aby nie rysowały podłogi. Wykonane są z wytrzymałego polipropylenu, który nie strzępi się nawet przy częstym, intensywnym użytkowaniu. Technologia ich wykonania sprawia, że runo jest nieco dłuższe, a przy okazji bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Nie należy zapominać też o ciekawym wzornictwie tych dywanów – na przykład wizerunki zwierzaków przypadną do gustu większości dzieci.

Dywany Funky Top w Twoim domu

Seria Funky Top dywanów, z uwagi na rozmiary i wzornictwo, najlepiej sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Dywan może stanowić centrum strefy do zabawy, co pomoże Ci zachować porządek w dziecięcym azylu, a jednocześnie podniesie komfort malucha. Z powodzeniem jednak wykorzystasz te dywany również w innych częściach domu – wszędzie tam, gdzie brakuje niewielkiego, przyjemnego dla stóp miejsca na podłodze.