Produkty

Produkty z serii Gaja

Drzwi wewnątrzklatkowe Gaja – dla bezpiecznego domu i estetycznego korytarza

W zabudowie wielorodzinnej szczególnie duże znaczenie odgrywa dobra izolacja od korytarza. Skorzystaj zatem z produktów z kategorii drzwi wewnątrzklatkowych. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo swojego mienia, a przy tym zapewnisz sobie komfort akustyczny. Jeśli do tego szukasz produktu o dużej estetyce wykonania, odpowiednia dla Ciebie będzie seria Gaja.

Drzwi wewnątrzklatkowych z tej serii możesz użyć w każdej zabudowie wielorodzinnej. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych blokach, jak i w starszym budownictwie. To bardzo eleganckie i ponadczasowe produkty. Prezentują się wyjątkowo dekoracyjnie w każdym miejscu.

Seria ta oferuje Ci wybór skrzydeł drzwiowych w różnych rozmiarach. Możesz także wybrać stronę otwierania drzwi. Dzięki temu znacznie łatwiej dopasujesz je do już istniejącego otworu drzwiowego czy układu mieszkania. To wytrzymałe produkty, które zapewniają dobrą izolację akustyczną. Równie skutecznie ochronią Twoje mieszkanie przed dostępem niepożądanych osób.

Co oferują Ci drzwi wewnątrzklatkowe Gaja?

Seria Gaja do zabezpieczania mieszkania to przede wszystkim produkty, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Do ich produkcji wykorzystano stal. Dzięki temu skrzydła są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na próby włamania. Dodatkowo bębenkowe wkładki stanowią kolejne zabezpieczenie, dzięki któremu możesz czuć się bezpiecznie we własnym mieszkaniu.

Produkty te są w rzeczywistości gotowym zestawem. Obejmują ościeżnicę, metalowy próg, klamki, wkładki i oczywiście skrzydło drzwi. Innymi słowy, zestaw obejmuje wszystko, co jest Ci potrzebne do przeprowadzenia sprawnego oraz szybkiego montażu w istniejącym otworze drzwiowym. Dodatkowo to komplet, w którym wszystkie części są do siebie idealnie dopasowane.

Nie tylko bezpieczeństwo ma znaczenie, gdy kupiłeś własne mieszkanie. Z korytarza mogą napływać do niego różne dźwięki. Nie zawsze chcesz je słyszeć. Skrzydła drzwiowe z tej serii są izolowane akustycznie. Oznacza to, że do mieszkania nie będą docierać hałasy z korytarza. Gwarantuje Ci także, że ciekawscy sąsiedzi nie będą słyszeli Twoich prywatnych rozmów.

Komfort i bezpieczeństwo zapewnią Ci odpowiednie drzwi

Chcesz wymienić stare drzwi wejściowe do mieszkania? Zaopatrz się zatem w dobrym produkt. Będą nim drzwi wewnątrzklatkowe Gaja. Produkty te są wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu stanowią dobre zabezpieczenie przed kradzieżą czy włamaniem. Noce prześpisz dużo spokojnej, dzięki produktom z tej serii.

Skrzydła drzwiowe o dobrej izolacji akustycznej zapewnią Ci ciszę i spokój w domu. Zapomnij zatem o kłótniach sąsiadów na korytarzu. Nie obawiaj się także, że osoby z zewnątrz podsłuchają Twoje rozmowy. Dzięki tym skrzydłom zadbasz o dwustronną izolację. Żadne dźwięki z zewnątrz i wewnątrz nie przedostają się przez te drzwi.

Ochrona przed utratą ciepła to kolejna zaleta tych produktów. Z pewnością dobrze izolowane drzwi wpłyną na mniejsze rachunki za ogrzewanie. Nie obawiaj się przeciągów czy uciekającego przez nieszczelności ciepła.