Produkty

Produkty z serii Garwick

Lustra cięte Garwick — niezbędny element w każdej łazience

 

Łazienka bez lustra staje się o wiele mniej funkcjonalna. Dlatego, jeśli jeszcze nie masz w pokoju kąpielowym zwierciadła, zajrzyj do działu z lustrami ciętymi. Lustro odgrywa wiele ról. Z jednej strony jest elementem aranżacji pomieszczenia, z drugiej służy do dbania o wygląd. Każde zwierciadło powinno być dopasowane do wnętrza, w którym ma zawisnąć. Jeśli poszukujesz nowoczesnego, minimalistycznego rozwiązania, Twojej uwadze polecamy lustra cięte Garwick.

Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Dzięki temu masz pewność, że będą one estetyczną ozdobą pomieszczenia. Produkty wykonano z dobrej jakości szkła, które wiernie odbija rzeczywistość. Lustro wyposażone jest w półkę, także zrobioną ze szklanej tafli. Przygotowaliśmy zwierciadła w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać produkt, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

 

Lustra do nowoczesnej łazienki i toalety

 

Seria Garwick luster ciętych to idealne rozwiązania do nowoczesnych łazienek. Produkty nie mają żadnych zdobień ani ram. Ich prosta forma podkreśli minimalistyczny charakter wnętrza. Ramy lustra optycznie zmniejszają pomieszczenie, zwierciadło bez nich stworzy wrażenie większej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz modele prostokątne oraz zakończone łukiem w górnej części. Proponujemy lustra o różnych wymiarach, dzięki czemu bez trudu dobierzesz produkt pasujący do rozmiarów Twojej łazienki.

Lustra z kolekcji Garwick wyposażono w półkę — to wygodne i estetyczne rozwiązanie. Półka na szerokość produktu jest do niego idealnie dopasowana, co podnosi walory estetyczne całości. Dzięki półce zyskujesz miejsce do przechowywania najważniejszych przyborów łazienkowych, takich jak szczoteczka i pasta do zębów, maszynka do golenia czy grzebień. To rozwiązanie docenią szczególnie właściciele małych łazienek i toalet. Nie musisz montować dodatkowej półki w łazience. Szklaną półkę łatwo utrzymać w czystości — wszelkie zabrudzenia zetrzesz z niej bez trudu. Nie ma ryzyka, że farba do włosów czy inne kolorowe kosmetyki trwale ją zabrudzą. Pomimo upływu lat produkt ze szkła zawsze będzie doskonale wyglądał.

 

Lustra cięte Garwick — funkcjonalne rozwiązanie

 

Lustro pełni w łazience różnorodne funkcje. Z jednej strony jest to estetyczny element jej wystroju. Z tej przyczyny design zwierciadła powinien być zgodny ze stylem aranżacji wnętrza. Na przykład do nowoczesnej łazienki znacznie lepiej pasują prostokątne lustra niż produkty o zaokrąglonej linii. Zwierciadło odgrywa w aranżacji wnętrz jeszcze jedną rolę — odbija światło i optycznie powiększa pomieszczenie.

Seria Garwick luster do łazienki to nie tylko elegancka ozdoba, ale także bardzo funkcjonalny element wystroju wnętrza. Dzięki zwierciadłom możesz w komfortowych warunkach wykonać makijaż, ułożyć fryzurę czy się ogolić. Rzut oka w lustro przed wyjściem z domu uchroni Cię przed wpadkami w rodzaju rozczochranych włosów, szminki na zębach czy niepasujących do siebie elementów garderoby.