Produkty

Produkty z serii Genova

Nowoczesna, higieniczna łazienka – wybierz wannę

Zależy Ci na tym, by Twoja łazienka zmieniła się ze zwykłego miejsca w strefę relaksu? Pomoże Ci w tym gama produktów z kategorii wanien prostokątnych. Powinna Cię zainteresować zwłaszcza seria Genova.

Wannom prostokątnym możesz zacząć zawdzięczać naprawdę głęboki relaks. Musisz się tylko postarać, by były one trwałe i eleganckie. Produkty z tej serii doskonale sprawdzą się w klasycznych łazienkach i w relaksujących pokojach kąpielowych. Zażyjesz relaksu, zadbasz o higienę i dodasz łazience blasku elegancji.

Wanny prostokątne Genova – trwałość i styl idą w parze

Wanny prostokątne Genova są w stanie wynieść Twoją kąpiel na zupełnie inny poziom. Mogą też diametralnie odmienić wygląd Twojej łazienki. Nawet jeśli wydawałoby się, że wanna akrylowa to po prostu zwykły element łazienki.

Trwała, wytrzymała i w kolorze klasycznej bieli wanna wcale nie musi być zwyczajna. Wanny z serii są bardzo eleganckie w swojej klasycznej i bardzo tradycyjnej formie. Nie są też trudne do dokładnego wyczyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie.

Łazienka i strefa relaksu? Tylko z wanną

W czym pomoże Ci seria Genova? Kąpiel dzięki nim będzie bardzo przyjemnym doznaniem, które pomoże Ci pozbyć się stresu dnia codziennego. Zrobisz coś więcej niż po prostu zadbasz o swoją higienę. W takiej wannie zadbasz też o wypoczynek i higienę psychiczną.

Twoja łazienka dzięki akrylowej wannie będzie miejsce przytulnym, choć niepozbawionym elegancji. Będzie zapraszać do tego, by w niej spędzać czas.