Produkty

Produkty z serii Glanc

Wykładziny PCV Glanc - interesujące wzornictwo i wysoka jakość

 

Łatwa w aplikacji warstwa ochronna

Wśród dostępnych w marketach budowlanych Castorama produktów z kategorii wykładzin PCV znajdziesz pokrycia podłogowe imitujące naturalną fakturę drewna oraz mozaikę płytek ceramicznych. Seria Glanc do wykończeń pozwala na łatwą zmianę estetycznej wartości wnętrza. Za pomocą produktów tej serii zabezpieczysz powierzchnię podłogi przed wilgocią, dlatego też produkt świetnie sprawdzi się w takich pomieszczeniach, jak kuchnia, łazienka czy przedsionek.

 

Wykładziny PCV Glanc - komfort szybkiego sprzątania

Przygotowana w asortymencie naszych sklepów seria Glanc wykładzin PCV wyróżnia się wśród podobnych jej produktów interesującym wzornictwem. Znajdziesz tutaj powierzchnię, która imituje modne, szaroniebieskie panele oraz łatwe w aranżacji jasne kafle. Produkt jest łatwo utrzymać w czystości i nie wymaga on pielęgnacji za pomocą specjalnych specyfików. Dzięki temu zachowanie porządku zawsze będzie proste i tanie.


Poszerz walory estetyczne Twojego domu!

Wykładziny PCV Glanc są sposobem na jednolitą bazę do urządzania całego mieszkania. Sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Równie dobrze możesz je zastosować w pozostałych przestrzeniach, również tych, w których podłoga narażona jest na szybkie zużycie. Dostępne w naszym asortymencie wykładziny podłogowe charakteryzuje wysoki stopień odporności na ścieranie. Neutralne kolory świetnie komponują się nie tylko z najmodniejszymi trendami wyposażenia wnętrz, idealnie sprawdzają się też w bardziej klasycznych zestawieniach