Produkty

Produkty z serii Glina

Płytki ścienne Glina – kolory, które zachwycają

Trwałe i estetyczne wykończenie wnętrza pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowej aranżacji. Skorzystaj z produktów z kategorii płytek ściennych. Wśród nich znajdziesz wyjątkowe produkty, które zachwycają wytrzymałością, a przy tym pozwalają na wykonanie dowolnego wystroju pomieszczenia. Dla wielbicieli kolorów natomiast odpowiednia będzie seria Glina.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć do wykończenia ścian w każdym wnętrzu. Nadadzą się do łazienki, kuchni, a także innych pomieszczeń. Będą dobrym wyborem tam, gdzie chcesz stworzyć wykończenie odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwe do czyszczenia.

Płytki oferowane są w dwóch rozmiarach i zarazem kształtach. Klasyczne kwadratowe produkty, a także prostokątna glazura idealnie sprawdzą się we wnętrzu nowoczesnym i tradycyjnym. Dodatkowo do wyboru masz wiele dostępnych kolorów, wśród których przeważają pastelowe odcienie.

Płytki ścienne Glina – trwałe wykończenie w pastelowych odcieniach

Seria Glina do wykańczania ścian przede wszystkim obejmuje ogromny wybór dostępnych produktów. Wśród nich masz do wyboru płytki w dwóch rozmiarach i kształtach: kwadratowym oraz prostokątnym. Dzięki temu będziesz w stanie stworzyć wiele różnorodnych aranżacji. Równocześnie w ramach tej serii zyskasz również szeroki wybór dostępnych kolorów. Większość pastelowych odcieni będzie idealnie pasowała do klasycznych aranżacji i mniejszych wnętrz. Kolory te na długo zachowają swój odcień. Zapewnią Ci tym samym wyjątkowo trwałe kolory i estetyczne wykończenie.

Płytki te są wyjątkowo trwałe również pod kątem ewentualnego ścierania. Szkliwiona powierzchnia chroni je przed uszkodzeniem w wyniku szorowania. Zapewnia także dużo bardziej estetyczne wykończenie i wyraźne kolory tych produktów.

Zależy Ci na powierzchni, którą z łatwością wyczyścisz? W takim razie odpowiednie będą właśnie produkty z tej serii. Możesz je czyścić detergentami, a nawet szorować. Bez trudu utrzymasz je w czystości. Usuniesz z nich nawet kamień, który mógłby powstać w łazience w wyniku działania twardej wody na płytki. Podobnie usuniesz z nich osady z mydła.

Odpowiednie wykończenie do kuchni i łazienki

Kuchnia oraz łazienka to szczególnie wymagające pomieszczenia. Wszystkie stosowane w nich produkty muszą być odporne na wilgoć, a także wodę. Dlatego dobrym wyborem będą płytki ścienne Glina. Produkty te bardzo dobrze sprawdzają się we wnętrzach narażonych na dużą wilgotność. Szkliwiona powierzchnia częściowo chroni płytki przed przenikaniem do nich wody. Dodatkowo sam produkt jest przymocowany w sposób trwały do ściany. Możesz zatem zapomnieć o łuszczącej się farbie lub odklejającej się tapecie.

W kuchni oraz w łazience możesz borykać się także z innym problemem. Nietrudno w niej o zabrudzenie ścian. Nie wszystkie farby zniosą szorowanie. Jeszcze inne natomiast pozostaną zaplamione. Podobnych problemów możesz w prosty sposób uniknąć. Wystarczy, że wykończysz szczególnie narażone na zabrudzenia ściany płytkami, które są łatwe do wyczyszczenia. Wtedy żadna plama czy osad nie będzie dla Ciebie problemem.