Produkty

Produkty z serii Globe

Lampy wiszące Globe – solidne źródło światła po zmroku

Żyrandol to funkcjonalny element wystroju wnętrza, który przydaje się w każdym mieszkaniu. To dzięki niemu wnętrza po zmroku są odpowiednio doświetlone. Lampy wiszące Globe zapewnią Ci idealne warunki do spożywania posiłków, czytania książek wieczorem i w nocy czy oglądania telewizji. Minimalistyczne modele lamp utrzymane są w czarnym kolorze. Z powodzeniem dopasujesz je do nowoczesnego wystroju pokoju. Ich kształt jednak nie wyklucza zastosowania także w pomieszczeniach o bardziej klasycznej aranżacji.

 

Lampy wiszące Globe – postaw na sprawdzoną jakość

Znakomita żywotność serii Globe do oświetlania sprawia, że lampy te posłużą Ci przez wiele lat. Będziesz mógł się cieszyć ich nienagannym, eleganckim wyglądem. Ich duża wytrzymałość spowodowana jest użytymi materiałami. Rama żyrandola stworzona została z odpornego na uszkodzenia mechaniczne metalu. Dostępne są produkty w wersjach na dwa lub trzy źródła światła. Dzięki temu dopasujesz lampę zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Produkty z jednej serii pozwolą Ci także utrzymać spójną aranżację całego mieszkania.

 

Prosty montaż i uniwersalny styl!

Seria Globe lamp wiszących cechuje się prostym montażem, który z łatwością wykonasz samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi. Produkty dostępne są w klasycznych, neutralnych kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do aranżacji i kolorystyki każdego wnętrza. W prosty sposób dobierzesz również kompatybilne z lampami Globe dodatki.