Produkty

Produkty z serii Gradi

Lampy sufitowe i ścienne Gradi – wyjątkowe dekoracje do pokoju dziecka

Wykańczasz dom? W takim razie zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii lamp sufitowych i ściennych. To wśród nich odnajdziesz produkty o dużej funkcjonalności. Równocześnie możesz wybrać takie lampy, które będą wyjątkową dekoracją każdego wnętrza. Dopasuj je do przeznaczenia pomieszczenia. Kryształowy żyrandol nie będzie odpowiedni do pokoju dziecka. Jednak dobrym wyborem okaże się już seria Gradi.

Lamp sufitowych i ściennych o żywych kolorach nie musisz wybierać wyłącznie do pokoju małego dziecka. Produkty z tej serii doskonale sprawdzą się także w młodzieżowej sypialni. Ich żywe kolory i oryginalne kształty doskonale wpisują się w nawet najbardziej szalone aranżacje. Jeśli chcesz stworzyć pokój, który przyciągnie uwagę młodszych domowników, dobrym wyborem będą właśnie te produkty.

Lampy, które znajdziesz w ramach tej serii, są nie tylko wyjątkową dekoracją. To przede wszystkim bardzo funkcjonalny dodatek do wnętrza. Oprawy pozwalają na zastosowanie wymiennego źródła światła. Dzięki temu nadają się jako efektywne oświetlenie każdego wnętrza budynku.

Lampy sufitowe i ścienne Gradi – oryginalny design i trwałe materiały

Lampy sufitowe i ścienne Gradi to wyjątkowe produkty. Wyróżniają się przede wszystkim bardzo oryginalnym designem. Zapewnia to nie tylko ich kształt. Lampy bowiem składają się z ułożonych pod różnym kątem obręczy. Co więcej, obręcze te pokryte są wielokolorowymi farbami. Pozwolą Ci one ozdobić wnętrze i przełamać jednostajną kolorystykę obowiązującą w pomieszczeniu.

Do pokoju nastolatka możesz wykorzystać ten sam produkt jednak w spokojniejszych kolorach. Ciekawe kształty i biel oraz miętowy kolor dobrze sprawdzi się w pokojach o bardziej stonowanym wyglądzie. Ten duży wybór dostępnych kolorów jest wyróżnikiem serii. Co więcej, wśród lamp możesz znaleźć również takie, które doskonale wpisują się w wystrój w stylu kosmicznym. Dla niejednego dziecka będzie to spełnienie marzeń.

Produkty z tej serii zostały wykonane z trwałych produktów. Oprócz tworzywa sztucznego do produkcji użyto również drewna. Dzięki temu lampy prezentują się bardzo efektownie. Materiały te zapewniają także zachowanie kształtu obręczy również podczas intensywnego użytkowania lampy.

Część dekoracji i skuteczne oświetlenie wnętrza

Pokój dziecka przeważnie służy zabawie, nauce oraz wypoczynkowi. Dlatego tak istotne jest w nim oświetlenie. Seria Gradi do oświetlania wnętrz doskonale sprawdzi się w tych licznych rolach. Oprawa pozwala na zamontowanie wymiennego źródła światła. To natomiast oznacza to, że możesz dopasować do lampy dowolną żarówkę. Jej moc, a także klasa energetyczna i barwa światła będą dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Produkty z tej serii umożliwią Ci wygodne oświetlenie pomieszczenia. Otwarty klosz ułatwia rozchodzenie się światła. Możesz zatem w pełni skorzystać z możliwości zakupionej żarówki. W ten sposób stworzysz oświetlenie odpowiednie do zabawy i nauki. Co więcej, lampy posłużą jako integralna część aranżacji danego wnętrza. Duży wybór kolorów ułatwi Ci stworzenie wystroju, o którym marzy Twoje dziecko.