Produkty

Produkty z serii Graso

Drzwi jednoskrzydłowe Graso – elegancja i funkcjonalność

Jednym z niezbędnych elementów w wykończeniu wnętrz są dopasowane modele drzwi jednoskrzydłowych, które umożliwiają zamykanie poszczególnych pomieszczeń. Są ważne zarówno we wnętrzach użytkowych, na przykład biurach, jak również w mieszkaniach i domach, gdzie zapewniają domownikom poczucie intymności i prywatności. Powinny być dopasowane do wyglądu wnętrza oraz wysokości samej ramy drzwiowej.

Drzwi jednoskrzydłowe Graso to seria skrzydeł drzwiowych, które idealnie nadają się do wykorzystania we wnętrzach użytkowych i mieszkalnych. Wszystkie produkty wykonano z płyty MDF pokrytej folią japońską. Niektóre modele są dodatkowo uzupełnione szkłem satynowanym. Szeroki wybór form oraz kolorów drzwi pozwoli Ci dopasować je do aranżacji wnętrza. Do wyboru masz skrzydła lewe i prawe, które dobierzesz stosownie do planu pomieszczeń i wygody codziennego użytkowania.

Zalety drzwi jednoskrzydłowych z tej serii

Od wewnętrznych drzwi jednoskrzydłowych oczekiwać należy przede wszystkim trwałości – będą używane praktycznie codziennie, dlatego ich wytrzymałość jest sprawą kluczową. Wszystkie produkty z tej serii zostały wykonane z płyty MDF. Jest ona odporna na działanie czynników typowych dla wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Jednocześnie zmniejsza masę drzwi w porównaniu do produktów wykonanych z litego drewna, co przekłada się na łatwiejszy montaż i możliwość założenia również w ścianach działowych.

Seria Graso do zamykania pokojów charakteryzuje się nowoczesnym, estetycznym wyglądem. Do wyboru masz wiele wzorów i modeli drzwi. Niektóre łączą płytę MDF w wybranym kolorze ze szkłem satynowanym. Drzwi są zupełnie gładkie, co ułatwia ich pielęgnację i utrzymanie w czystości. Dzięki pokryciu folią japońską zyskują odporność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne powstałe na skutek codziennego użytkowania. To jednak nie wszystko – folia ta w dotyki przypomina porowatą, nieregularną powierzchnię.

Drzwi jednoskrzydłowe Graso w Twoim domu i biurze

Zależnie od wybranego modelu, drzwi jednoskrzydłowe z tej serii sprawdzą się we wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. W przypadku niewielkich przestrzeni i korytarza bez naturalnego oświetlenia wybierz modele częściowo przeszklone. Będą one przepuszczać światło z pomieszczeń i rozjaśniać korytarz. Jednocześnie szkło satynowane jest nieprzejrzyste, co pozwoli zachować pracownikom lub domownikom poczucie komfortu i prywatność.

Pamiętaj, że oferowane modele dostępne są zarówno jako skrzydła prawe, jak i lewe. To sprawia, że seria Graso drzwi jednoskrzydłowych może być zamontowana w dowolnym wnętrzu, do którego pasują skrzydła otwierane do wewnątrz albo na zewnątrz pomieszczenia, bez względu na komfortową stronę otwarcia. Wybrany przez siebie model możesz podciąć na miejscu.

Drzwi do pokojów z tej serii doskonale komponują się z wnętrzami nowoczesnymi. Dostępne są w kilku barwach, w tym bieli i graficie, dlatego dobrze będą prezentowały się zarówno w oficjalnym, eleganckim stylu biurowym, jak też nowoczesnej aranżacji minimalistycznej czy skandynawskiej.