Produkty

Produkty z serii Guigliano

Gres Guigliano – informacje wstępne

Jedną z najlepszych i najpopularniejszych metod wykańczania podłóg jest użycie gresu. Zapewnia on trwałą, stabilną i łatwą w codziennym sprzątaniu powierzchnię. Świetnie nadaje się do kuchni, przedpokoju czy na zewnątrz – na przykład na taras lub balkon. Opisywana seria Guigliano gresu to ciekawa alternatywa względem paneli. Imituje on swoim wyglądem drewno. Jest ponadto wąski i długi, dzięki czemu przypomina drewniane deski. Może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. W skład serii wchodzą również cokoły, które świetnie nadają się do wykończenia przestrzeni nad podłogą.

Oferowane produkty cechują się dużą wytrzymałością, a także odpornością na ścieranie i mróz. Ich stonowany odcień jasnego drewna doskonale komponuje się z większością wnętrz – zarówno tych urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie. Rozjaśnia je i nadaje im charakteru. Producent gresu udziela aż sześcioletniej gwarancji – to oznacza, że oferuje produkt najwyższej klasy.

Dlaczego warto wybrać Gres Guigliano?

Gres Guigliano to produkt, który wyróżnia się niebanalnym wyglądem. Zastosowanie wzoru drewna to rozwiązanie odważne, ale jednocześnie bardzo nowoczesne. Pozwala bowiem na uzyskanie podłogi przypominającej drewnianą, ale mającej zupełnie inne właściwości – wyższą wytrzymałość, klasę ścieralności oraz twardość. Może więc być stosowany z powodzeniem w kuchni czy przedpokoju, gdzie jest największy ruch. Płytki są mrozoodporne, dlatego możesz położyć je na tarasie, balkonie albo schodach wejściowych do domu. Kiedy płytki podłogowe wzbogacisz o pasujące cokoły, efekt będzie naprawdę miły oku.

Oferowany gres wyróżnia się nie tylko fakturą, ale również beżowym, pasującym do wielu pomieszczeń kolorem. Może być używany w celu rozjaśnienia ponurych wnętrz. Jego zaletą jest uniwersalność – pasował będzie bowiem zarówno do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu, jak i klasycznie umeblowanego przedpokoju. Efekt drewnianej podłogi może zrobić wrażenie. Jeśli lubisz nietuzinkowe rozwiązania w swoim domu, te płytki prawdopodobnie są właśnie dla Ciebie!

Praktyczne, niezawodne i estetyczne

Seria Guigliano do wykończenia podłóg powinna zainteresować osoby, które szukają rozwiązań trwałych i na lata. Płytki cechują się bowiem wysokim stopniem ścieralności – czwartym w pięciostopniowej skali. Oznacza to, że mogą być z powodzeniem używane w pomieszczeniach, w których będą narażone na wzmożony ruch, częste czyszczenie czy wycieranie na mokro. Zdecyduj się na położenie pasujących do nich cokołów, które znajdują się wśród oferowanych produktów z opisywanej serii.

Cokoły to nie tylko ważny element wystroju wnętrza i sposób na wykończenie podłóg, ale również kolejna forma zabezpieczenia. Ściana nie będzie narażona na uderzenia i zabrudzenia. Zastosowanie gresu – zarówno na podłodze, jak i ścianie – to praktyczne rozwiązanie. Gres łatwo wyczyścić przy pomocy ogólnodostępnych środków chemii gospodarczej. Wybierając opisywaną serię, stawiasz więc nie tylko na estetykę, ale również praktyczne aspekty posiadania podłóg z trwałych i niezawodnych płytek.