Produkty

Produkty z serii Hailey

Taśmy Led Hailey o szerokim zastosowaniu

Odpowiednie natężenie światła w pomieszczeniu to jeden z najważniejszych kroków do wygodnego i zdrowego funkcjonowania. W kategorii prezentującej naszą ofertę taśm LED, znajdziesz wszystkie potrzebne produkty, które pozwolą Ci stworzyć niezawodny system oświetlenia. Wśród nich dostępne są łączniki krzyżowe, kątowe oraz sterowniki odpowiadające za programowanie instalacji. Seria Hailey taśm LED to przede wszystkim szereg funkcjonalnych komponentów, które już od jakiegoś czasu stają się coraz popularniejszą formą aranżacji wnętrz.

Paski LED to przede wszystkim bogactwo barw, które według swojego pomysłu dopasujesz do oświetlenia głównego, koloru ścian, dodatków oraz rodzaju przestrzeni. Wykorzystasz je zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i biurowych. Tylko od Twojej wyobraźni i kreatywności zależy, którą część aranżacji chcesz urozmaicić. Zastosuj taśmy LED również ze względu na użyteczność. W tym celu znajdziesz w tej serii produkty o zróżnicowanej wydajności, zagęszczeniu diod oraz długości przewodu.

Na czym polega ich fenomen?

Technologia LED i, co za tym idzie, taśmy z niewielkimi diodami wyróżniają się przede wszystkim ze względu na energooszczędność i wydajność. Nie pobierają tak dużej ilości energii, jak tradycyjne źródła światła. Ma to znaczenie w przypadku, gdy chcesz doświetlić często używane pomieszczenia, jak na przykład kuchnia, łazienka lub salon. W takiej sytuacji nie musisz martwić się o wysokie opłaty eksploatacyjne. Ponadto taśmy LED Hailey nie nagrzewają się i są bezpieczne w montażu. Ważnym aspektem jest również szczelność profili oraz samych pasków.

Są także ciekawą alternatywą dla wszelkiego rodzaju lampek stacjonarnych. W tej serii znajdziesz szereg produktów o zróżnicowanych parametrach i konkretnym przeznaczeniu. Przy pomocy dodatkowych części montażowych skomponujesz własną instalację oświetleniową. Dzięki temu profile taśmowe poprowadzisz we właściwym miejscu i rozgałęzisz je w różnych kierunkach. Oprócz tego zaprogramujesz sposób działania diod. Bez względu na wielkość pomieszczenia dobierzesz długość oraz idealne rozmieszczenie źródeł światła na pasku.

Kilka pomysłów na wykorzystanie taśmy Led Hailey

Seira Hailey do oświetlania to przede wszystkim sposób na odświeżenie Twojego biura lub mieszkania. Diody rozświetlą podwieszany sufit, obramowanie ściany, ulubiony obraz lub krawędź posadzki. W ten sposób Twój salon będzie przestronniejszy i nowoczesny. Z kolei w łazience wykorzystasz je do podkreślenia lustra. Ukryte tuż za krawędziami oświetlenie znacznie rozjaśni tę strefę. Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla kobiet, które podczas codziennej pielęgnacji potrzebują dobrego oświetlenia.

Innowacyjna technologia urozmaici i rozwiąże problem zbyt ciemnej strefy kuchennej. Wystarczy, że poprowadzisz pasek pod górnymi szafkami lub na dolnym łączeniu ściany i blatu. Miejsce codziennego przygotowywania posiłków zyska zupełnie inny klimat i będzie doskonale doświetlone. Taśma z diodami będzie także wdzięcznym dopełnieniem przestrzeni sklepowej lub recepcji w przychodni lub hotelu.