Produkty

Produkty z serii Halo

Rolety Halo – charakterystyka

Jasne wnętrze ma wiele zalet, zwłaszcza gdy do pomieszczenia wpada światło słoneczne. Czasem jednak trzeba zaciemnić pokój, a w tym pomóc może dobrze dopasowana roleta. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których pomieszczenie ma okna skierowane na południowy wschód. W takich okolicznościach poranne słońce, zwłaszcza latem, może budzić domowników. Co więcej, tego rodzaju osłona okna pasuje do każdego typu wnętrza, a jednocześnie osłania je przed wzrokiem przechodniów czy ciekawskich sąsiadów.

Rolety Halo to produkty stworzone z wytrzymałego poliestru i bardzo łatwe w obsłudze. Nadają się zarówno do okien pokojowych, jak również balkonowych – wystarczy, że wybierzesz model, który będzie pasował długością do powierzchni, jaką chcesz zakryć. Możesz wybrać model z konkretnym sposobem montażu, choć większość produktów wyposażono w możliwość opcjonalnego zakładania sposobem bezinwazyjnym oraz inwazyjnym. Wszystkie rolety gwarantują połowiczne przepuszczenie światła. Znajdziesz je zarówno w opcji tkaniny o jednolitej barwie, jak też z naniesionym wzorem.

Co wyróżnia rolety Halo?

Idealne rolety mają tę zaletę, że oprócz funkcjonalności oferują również atrakcyjny wygląd. Seria Halo rolet zapewnia szeroki wybór wzorów, wśród których znajdziesz zarówno modele jednokolorowe, jak i wzorzyste. Sprawdzą się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Świetnie komponują się z aranżacjami w różnych stylach – możesz dopasować je zarówno do koloru ścian, jak i dodatków.

Każda z wersji kolorystycznych jest dostępna w kilku różnych wielkościach. Rozmiary są zróżnicowane zarówno pod względem szerokości ram okiennych, jak też ich długości. Dopasujesz do wnętrza rolety na okna standardowe, jak też drzwi balkonowe. Wieszaki do rolet są regulowane, co sprawia, że niewielkie odstępstwa od standardowych wymiarów ram okiennych nie stanowią problemu.

Każdy model w tej serii przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Większość elementów jest już złożona, dzięki czemu nie musisz poświęcać czasu na kompletowanie rolet. Prócz samej tkaniny poliestrowej i mechanizmu produkt wyposażony jest też w uchwyt, którym unieruchomisz sznurek.

Zastosowanie rolet w domu i biurze

Dzięki różnym rozmiarom i wzorom możesz dopasować rolety praktycznie do wszystkich okien we wnętrzach mieszkalnych oraz użytkowych. Każda z opcji ma przynajmniej kilka wersji, które pozwolą Ci samodzielnie zamontować roletę zarówno do okna, jak i drzwi balkonowych.

Cała seria Halo do zasłaniania okien wyposażona jest w półprzepuszczającą tkaninę poliestrową. Oznacza to, że nie oferuje ona pełnego zaciemnienia. Sprawdzi się nawet w sytuacji, gdy roleta jest zaciągnięta w ciągu dnia, o ile pomieszczenie ma okna z widokiem na południe. Wystarczy, że wybierzesz model z materiałem w jasnym kolorze. Jest ona dobrym wyborem do biura, ale również pokoju dziecięcego – pozwoli dziecku wcześniej usnąć i później się obudzić. 

Pamiętaj, że możesz samodzielnie wybrać rodzaj montażu, który chcesz zastosować w danym pomieszczeniu. Większość modeli oferuje zarówno opcję zakładania bezinwazyjnego, jak też inwazyjnego. Ten pierwszy sprawdzi się zwłaszcza we wnętrzach wynajmowanych – mieszkaniach, powierzchniach biurowych.