Produkty

Produkty z serii Hanower

Stylowe zabezpieczenie posesji – bramy Hanower

Bramy Hanower to funkcjonalne wyposażenie systemu ogrodzeniowego. Z łatwością dopasują się do wybranej przez Ciebie kompozycji ogrodzeniowej. Bramy doskonale będą współgrały z architekturą w stylu modern. Stalowe elementy charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Pomimo upływu czasu ich intensywny kolor nie blaknie. Stal jest odporna na trudne warunki atmosferyczne oraz działanie wody. Nie rdzewieje i zachowuje swój wysoce estetyczny wygląd przez lata.

Niektóre modele z serii Hanower bram zostały wyposażone w system automatycznego otwierania. Produkt w pełni zautomatyzowany pozwala Ci zaoszczędzić czas przy każdorazowym jego otwieraniu. Jest to niezwykle wygodna opcja, bo taki rodzaj bramy może być z powodzeniem otwierany z fotela samochodu. Docenisz to szczególnie zimą. Nie będziesz musiał wysiadać z samochodu, aby otworzyć bramę ręcznie.

Co wyróżnia bramy Hanower?

Produkty z tej serii cechują się niebywałą wytrzymałością, dzięki zastosowaniu bardzo mocnego tworzywa – stali. W zestawie każdej bramy znajduje się komplet części niezbędnych do wykonania instalacji elementu. Niewątpliwą zaletą bram z serii Hanower jest łatwość montażu. To powoduje, że oszczędzasz czas oraz pieniądze na specjalistyczne i drogie narzędzia lub wynajęcie fachowców do pomocy. Brama Hanower sprawdzi się w otoczeniu każdego typu architektury – zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej.

Matowa farba, którą pokryte są stalowe przęsła, ma drobną strukturę, dzięki czemu szczelnie chroni bramy przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. To sprawia, że na długo zachowują schludny i estetyczny wygląd. Minimalistyczny projekt powoduje, że ich wygląd jest ponadczasowy. Prosta forma będzie stanowiła idealne dopełnienie dla aranżacji Twojej działki i ogrodu. Z łatwością dopasuje się do otoczenia posesji wykonanego z kamienia, drewna lub innych tworzyw.

Zadbaj o estetyczne wykończenie swojej posesji

Seria Hanower do dekoracyjnego wykończenia posesji zapewni Ci bezpieczeństwo i pomoże zachować większą prywatność na Twojej posesji.

Brama przesuwna sprawdzi się, gdy nie masz na swojej działce zbyt wiele miejsca na montaż tradycyjnego modelu otwieranego na boki. Przesuwna brama w funkcjonalny sposób pozwoli wykorzystać miejsce, którym dysponujesz na swojej działce. Bramę możesz otwierać i zamykać za pomocą pilota. To znacznie zwiększa komfort jej użytkowania.

Furtka uniwersalna z serii Hanower może być otwierana z lewej lub prawej strony. Dopasuj odpowiedni model do swoich potrzeb. Charakteryzuje ją prosta forma i elegancki wygląd. Przęsło z serii Hanower pozwoli Ci stworzyć estetyczne otoczenie na Twojej posesji i doskonale będzie prezentowało się w zestawie z bramą oraz furtką z tej samej serii. Stal nie wymaga specjalistycznych środków konserwujących, by prezentowała się czysto i elegancko. Wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Dzięki temu produkty z tej serii pozostaną w doskonałej kondycji przez długi czas.