Produkty

Produkty z serii Hardy

Płytki ścienne Hardy

W dziale z płytkami ściennymi znajdziesz szeroki wybór okładzin, które udekorują Twoje ściany. Doskonałym wyborem do nowoczesnych wnętrz będzie seria Hardy płytek ściennych. Znajdziesz w niej produkty rektyfikowane o matowym wykończeniu w bieli i czerni. Jeśli szukasz ceramicznych płytek do łazienki, kuchni, przedpokoju, salonu czy warsztatu, prezentowana seria z pewnością Cię zainteresuje.

Płytki ceramiczne to doskonały wybór, jeśli zależy Ci nie tylko na estetycznym wyglądzie, ale także ochronie Twoich ścian. Kafelki wykonane z tego materiału zabezpieczą powierzchnie przed zabrudzeniami i wilgocią. Płytki ścienne Hardy charakteryzują się łatwością w utrzymaniu czystości. Nawet tłuste plamy usuniesz z ceramiki przy pomocy wilgotnej szmatki.

Produkt rektyfikowany

Prezentowane, wyprodukowane w Hiszpanii płytki to produkty rektyfikowane. To oznacza, że już po wykonaniu płytki są dodatkowo docinane, tak aby zminimalizować różnicę w wymiarach. Dzięki temu w opakowaniu zawierającym osiem płytek wszystkie egzemplarze będą niemal idealnie równe.

Kafelki tego typu mają też prosto ścięte krawędzie, co sprawia, że do ich połączenia wystarczy zastosować minimalną ilość fugi. Taki sposób układania jest powodem, dla którego płytki tego typu bywają nazywane bezfugowymi. Z pomocą płytek Hardy stworzysz jednolitą, gładką ścianę, której nie będzie przecinała pajęczyna spoin. Dzięki temu zyskasz niesamowity efekt wizualny i będziesz mógł zapomnieć o uciążliwym czyszczeniu fug.

Nowoczesny design

Seria Hardy do wykończenia ścian to produkty o nowoczesnym wzornictwie. Prezentowana rodzina zawiera kafle w kolorze białym i czarnym. Płytki mają wyraźne kanty, co podkreśla ich modny design. W tej serii znajdziesz kafelki gładkie lub posiadające drobny geometryczny wzór. Płytki z rodziny Hardy charakteryzuje półmatowe wykończenie. Prezentowane produkty zachwycą we wnętrzach nowoczesnych, awangardowych i industrialnych. Dzięki nim stworzysz minimalistyczne, eleganckie aranżacje.

Możesz dowolnie łączyć płytki ścienne Hardy, tworząc efektowne wykończenie wnętrz. Chcąc uzyskać jasną przestrzeń, wykorzystaj płytki w kolorze białym. Zależy Ci na pomieszczeniu, które sprzyja twórczej pracy – użyj czerni. Możesz także ułożyć szachownicę z białych i czarnych płytek. Innym pomysłem będzie wyłożenie ścian płytkami w jednym kolorze i stworzenie kontrastu poprzez zastosowanie płytek przeciwnego koloru na jednej lub dwóch ścianach.

Płytki ścienne Hardy - estetyka i funkcjonalność

Z pomocą prezentowanych płytek stworzysz jednolitą, gładką powierzchnię ściany, dzięki której optycznie powiększysz pomieszczenie. Ponadto zyskasz efektowną okładzinę, a przy okazji zapomnisz o godzinach spędzonych na szorowaniu fug. Płytki ścienne, które Ci proponujemy, zabezpieczą Twoje ściany przed zabrudzeniami i wilgocią. Glazura z serii Hardy sprawi, że Twoje wnętrza będą eleganckie i nowoczesne.