Produkty

Produkty z serii Hopa

Prysznic, wanna i umywalka – jednolite wykończenie zapewnią Ci baterie Hopa

Jeśli szukasz produktów z kategorii baterii, które zamontujesz przy swojej wannie, umywalce i prysznicu, właśnie znalazłeś odpowiednią serię. Pozwoli Ci ona na wykończenie każdego rodzaju ceramiki łazienkowej. Nie musisz decydować się na kompromisy i szukać modeli do siebie podobnych. W ramach tej serii znajdziesz baterię, która nadaje się do każdej ceramiki, którą posiadasz w swojej łazience.

Baterie Hopa pozwolą Ci na wygodny dostęp do bieżącej wody. Możesz wykończyć nimi umywalkę i znacznie ułatwić sobie codzienne mycie rąk. Znajdziesz także model dedykowany do prysznica, do którego z łatwością podłączysz słuchawkę prysznicową. Jeśli natomiast masz wannę i chcesz swobodnie nalewać do niej wody, nic straconego. Seria ta obejmuje również model dedykowany do wanny, który został dodatkowo wyposażony w wyjście na podpięcie słuchawki prysznicowej.

Baterie Hopa do dużej i funkcjonalnej łazienki

Zależy Ci na uniwersalności? W takim razie dobrym wyborem będzie seria Hopa. Baterii do wanny, umywalki i prysznica nie musisz wybierać przypadkowo i kompletować z różnych serii. Zamiast tego zdecyduj się na estetyczne oraz spójne wykończenie z produktami, które pochodzą z tej samej serii. Produkty te nadadzą się również do dużych łazienek, w których zdecydowałeś się na wannę, prysznic i umywalkę. Dzięki modelom dedykowanym do trzech rodzajów ceramiki łazienkowej całość będzie prezentowała się bardzo estetycznie.

Seria Hopa do dozowania wody to nowoczesny design i bardzo łatwe użytkowanie. Mieszacz wody działa wyjątkowo skutecznie. Zapewnia temperaturę wody, której potrzebujesz do kąpieli lub mycia rąk. Do uruchomienia baterii wystarczy zaledwie jeden ruch ręką.

Dobre wyprofilowanie wylewki oraz zastosowany napowietrzacz wody zapobiega jej rozchlapywaniu. Strumień leci prosto i pod odpowiednim kątem. Unikniesz tym samym wiecznie mokrej umywalki i wody wylewającej się poza nią.

Produkty z tej serii to nie tylko duża estetyka. To również wbudowany regulator wody, który pozwoli Ci na zmniejszenie rachunków za wodę. Co więcej, każda bateria z tej serii charakteryzuje się bardzo łatwym czyszczeniem i ograniczonym osadzaniem się kamienia na napowietrzaczu.

Kąpiel, prysznic lub mycie rąk? Zapewnij sobie komfort podczas każdej z tych czynności

Produkty z tej serii to przede wszystkim sposób na zapewnienie dostępu do bieżącej wody w łazience. Wygodne użytkowanie baterii pozwala na zwiększenie komfortu podczas kąpieli, brania prysznica czy nawet mycia rąk. Koniec z zachlapaną łazienką i strumieniem wody pryskającym naokoło.

Każda bateria, którą znajdziesz w ramach tej serii, umożliwia także wygodne regulowanie temperatury wody. Dzięki temu przestaniesz brać zimne kąpiele i unikniesz poparzenia rąk podczas ich mycia. Mieszacz wody jest bardzo czuły, dlatego pozwala na wyjątkowo skuteczną regulację temperatury cieczy. To również znacząco poprawi komfort korzystania z łazienki i codzienne zabiegi pielęgnacyjne.