Produkty

Produkty z serii Horus

Montaż drzwi przesuwnych – tylko z odpowiednim zestawem

Drzwi przesuwne to coraz popularniejsze rozwiązanie. Pozwala zaoszczędzić miejsce i wprowadzić nowoczesne rozwiązania do domu. Do przeprowadzenia sprawnego montażu przyda Ci się pomoc produktów z kategorii systemów przesuwnych. To może zaoferować Ci seria Horus.

Systemów przesuwnych dostępnych w ramach serii możesz użyć do montażu przesuwanych drzwi w szafach w garderobie, sypialni, salonie lub przedpokoju. Wszędzie tam, gdzie szafy okazują się nieodzownym elementem wyposażenia. W razie potrzeby wykorzystasz je też do montażu drzwi dzielących pomieszczenie.

Systemy przesuwne Horus – nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

Systemy przesuwne Horus pozwolą Ci na szybki i prosty montaż drzwi przesuwnych. Nadają się do stosowania na powierzchniach drewnianych i tych wykonanych z płyt kompozytowych. Za ich pomocą bez problemu zamontujesz drzwi do dowolnej szafy, która potrzebuje przesuwnych drzwi.

Możesz też iść o krok dalej i przestać ograniczać się tylko do szaf. Produkty dostępne w ramach serii nadają się również do zastosowania przy montażu drzwi wewnętrznych w domu. Wytrzymałe, wykonane z aluminium, stali i tworzywa sztucznego zestawy posłużą Ci przez długi czas.

Pożegnaj się z trudnościami w otwieraniu drzwi – rób to płynnie i cicho

Dlaczego powinna zainteresować Cię seria Horus? Montaż drzwi przesuwnych dzięki nim będzie zadaniem prostym i szybkim. Zaoszczędzisz cenny czas i energię, które będziesz mógł spożytkować w innych celach.

Wytrzymałość produktów sprawia, że są w stanie wytrzymać lata ciągłego użytkowania. Wykonane z bardzo odpornych materiałów wytrzymają bez szkody nawet duże obciążenie. Nie uszkodzisz ich podczas codziennego użytkowania. Będziesz mógł otwierać drzwi cicho i płynnie. Bez wkładania w to sporej siły.