Produkty

Produkty z serii Hue

Centrale sterujące seria Hue – nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu

Centrale sterujące seria Hue to rozwiązania, które pomogą Ci zadbać o komfort podczas pobytu w domu czy mieszkaniu. Pozwalają w prosty oraz wygodny sposób sterować oświetleniem w pomieszczeniach. W serii tej znajdują się żarówki LED o różnorodnych barwach, które pasują do wielu dostępnych na rynku lamp oraz kinkietów. Dostępne są w wielu rozmiarach oraz kształtach. Poza nimi producent oferuje również bardziej zaawansowane elementy umożliwiające sterowanie światłem. Do wyboru masz automatyczny czujnik ruchu, dotykowy przełącznik oraz poręczny regulator przyciemnienia. Urządzenia dostępne w ramach serii mogą być sterowane przez mostek połączony z Internetem.

 

Seria urządzeń do centrali sterujących Hue z pewnością spełni Twoje oczekiwania, jeśli lubisz ułatwiać sobie życie. Dzięki niej możesz sterować oświetleniem bez wstawania z kanapy. Umożliwia to opcja sterowania głosem oraz aplikacja w telefonie. Dzięki temu systemowi możesz ustawiać dowolną aranżację świetlną. Pozwoli Ci ona zbudować odpowiedni nastrój czy też dobrze doświetlić miejsce pracy. Po zamocowaniu systemu szybko zapomnisz o znacznie mniej komfortowych tradycyjnych przełącznikach światła.

 

Centrale sterujące seria Hue – najnowocześniejsza technologia w dopracowanym designie

Seria Hue do sterowania oświetleniem to zastosowanie najnowocześniejszej technologii, która zauważalnie ułatwi Ci codzienność. Do mostka możesz podłączyć na raz aż do pięćdziesięciu żarówek. Dzięki temu będziesz mieć całe oświetlenie pod kontrolą swojego smartfona lub głosu. Dotykowy przełącznik oraz regulator pozwoli Ci ponadto sterować wszystkim również w manualny sposób. System ten jest jednak nie tylko niezwykle funkcjonalny. Został też dopracowany pod względem wizualnym. Designersko zaprojektowane elementy zestawu z pewnością będą dobrze prezentować się w Twoim mieszkaniu. Z łatwością dopasują się do pozostałych części wyposażenia wnętrza.

 

Seria Hue – do domu, do biura i nie tylko

Budujesz dom i szukasz sposobu na wygodne zarządzanie nim? Nie chcesz biegać po całym mieszkaniu przed pójściem spać, aby zgasić światła? A może często zdarza Ci się zostawić niezgaszone lampy przed wyjściem do pracy? Dzięki elementom z tej serii uda Ci się stworzyć system, którym z łatwością będziesz sterować bez podnoszenia się z kanapy. Modułowa budowa pozwala Ci wybrać te części, które przydadzą Ci się najbardziej. Spośród bogatego asortymentu dobierzesz żarówki o odpowiedniej mocy oraz barwie światła.

 

Produkty serii Hue sprawdzą się nie tylko w Twoim mieszkaniu, ale również w biurze czy w wynajmowanym lokalu. Szczególnie polecany jest do wielopiętrowych budynków, w których pojedyncze gaszenie świateł jest szczególnie uciążliwe. Zastosowanie takiego rozwiązania wpłynie pozytywnie nie tylko na Twoje poczucie komfortu, ale również na wysokość rachunków za prąd. Dużo rzadziej zapomnisz bowiem zgasić światła przed wyjściem z domu. Jeśli elementy z tej serii nie spełniają Twoich oczekiwań, sprawdź inne propozycje centrali sterujących, dostępne w naszej ofercie.