Produkty

Produkty z serii Hydrolic

Gres Hydrolic dla wybrednych

Szukasz ciekawie wyglądającego, a także odpornego na ścieranie i antypoślizgowego gresu? Rozwiązaniem może być seria Hydrolic, która sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Cechuje się ona dużą różnorodnością – obok płytek jednokolorowych, dostępnych w stonowanych kolorach, znajdują się też modele z bogatym wzornictwem na powierzchni. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć ciekawe wizualnie projekty podłóg. Płytki po ułożeniu tworzą niezwykle modny obecnie efekt betonu.

Seria Hydrolic gresu charakteryzuje się czwartym stopniem odporności na ścieranie, co oznacza, że mogą być stosowane również w miejscach o wzmożonym ruchu. Świetnie sprawdzą się zarówno w wilgotnej łazience, jak i przedpokoju. Ich uniwersalne wzornictwo sprawia, że będziesz mógł położyć je również na kuchennej podłodze. Płytki dostępne w opisywanej serii są szkliwione i rektyfikowane.

Nowoczesne i trwałe płytki

Jeśli chcesz ciekawie wykończyć podłogę we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim, ciekawym pomysłem może być seria Hydrolic do wykańczania podłóg. Choć część płytek ma zdobienia, są one niezwykle stonowane i delikatne, dlatego będą ciekawym dopełnieniem wyglądu pomieszczenia. Mają strukturę betonu, dlatego prezentują się niezwykle surowo, ale jednocześnie elegancko.

Produkty z opisywanej serii są odporne na ścieranie, co sprawia, że mają szerokie zastosowanie. Płytki mogą być układane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Są łatwe w codziennej pielęgnacji – do ich czyszczenia możesz używać ogólnodostępnych środków myjących. Są inwestycją na lata, nawet jeśli ułożysz je w często uczęszczanym miejscu. Mogą być instalowane również w pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza – nadają się na przykład do łazienek.

Kolejną istotną właściwością, którą cechuje się opisywany gres, jest antypoślizgowość. Struktura płytek sprawia, że nawet stawiając na nich wilgotne stopy, nie narażasz się na poślizgnięcie i groźny upadek. Możesz je instalować również na tarasach czy balkonach – po deszczu wciąż będziesz mógł się po nich swobodnie poruszać. Uniwersalności płytkom dodaje fakt, że są szkliwione, czyli pokryte ochronną powłoką, która wpływa na ich trwałość.

Gres Hydrolic daje nieograniczone możliwości!

Wymienione wcześniej cechy udowadniają, że gres Hydrolic jest produktem uniwersalnym. Ma szereg właściwości, które są istotne dla użytkownika – na czele z trwałością. Nie można zapominać jednak, że są to również płytki o ciekawym wyglądzie, które doskonale sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Dzięki nim będziesz mógł tworzyć niecodzienne, oryginalne wzory, które nadadzą Twoim aranżacjom charakteru.

Szeroka oferta obejmuje bowiem płytki gładkie – chociażby niezwykle popularne szare, uniwersalne białe czy bardziej odważne i nietuzinkowe czarne. Każdy z odcieni możesz z łatwością wzbogacić o wzorzyste płytki – dominują wśród nich modne wzory geometryczne. Tworzenie kompozycji przy pomocy opisywanego gresu to przyjemność i szansa na spełnienie swoich planów na nietuzinkowe wykończenie podłóg w domu.