Produkty

Produkty z serii Inspiro

Efekty dekoracyjne Inspiro – cechy

Uzyskanie odpowiednich efektów dekoracyjnych podczas remontu wnętrza nie musi być tak trudne, jak Ci się dotychczas zdawało. Wystarczy, że zamiast wymyślnej tapety albo bordiury użyjesz prostych, nowoczesnych past strukturalnych. Seria Inspiro do tworzenia efektów dekoracyjnych na ścianach to pasty o nowoczesnej, ekologicznej, bezpiecznej dla otoczenia formule. Możesz dowolnie nakładać je na ścianę i formować wedle uznania.

Co wyróżnia tę serię?

Efekty dekoracyjne Inspiro uzyskiwane dzięki pastom strukturalnym mogą być nie tylko białe, ale również barwne – wystarczy dodać odpowiedni pigment. Pasty są całkowicie bezpieczne dla otoczenia, dzięki czemu możesz zastosować je w pokoju dziecięcym. Formuła jest ekologiczna i nie szkodzi środowisku. Pastę łatwo naniesiesz na powierzchnię ściany, tworząc wymyślone przez siebie efekty dekoracyjne. Pamiętaj, że ta seria past pozwala ścianie swobodnie oddychać, co zapobiega gromadzeniu się wilgoci.

Efekty dekoracyjne Inspiro w domu i biurze

Jeśli dotychczas żaden rodzaj efektów dekoracyjnych, który widziałeś w katalogach, nie zachwycił Cię, pasty strukturalne mogą być odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Możesz nakładać je na kilka sposobów, bez posiadania specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia w tego rodzaju pracach. W razie potrzeby, jeśli nie chcesz ich dodatkowo malować, wystarczy, że dodasz do nich pigment. Seria Inspiro efektów dekoracyjnych to rozwiązanie idealne w przypadku wnętrz, które mają wyróżniać się unikalnym, indywidualnym stylem. Przy okazji świetnie ukryje nierówności ścian.