Produkty

Produkty z serii Jasper

Drzwi i klamki Jasper - ponadczasowy styl

Estetyczne i praktyczne produkty wyposażenia wnętrz

Seria produktów z kategorii drzwi i klamek wyselekcjonowana przez naszych specjalistów to estetycznie wykończone i wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy wyposażenia. Użyjesz ich zarówno w przestrzeniach prywatnych, takich jak dom czy mieszkanie, jak i w miejscach ogólnodostępnych - biurach, szkołach czy gabinetach. Z pomocą proponowanych skrzydeł drzwiowych wydzielisz osobne pomieszczenia, gwarantując ich użytkownikom komfortowe warunki pracy. Seria Jasper drzwi i klamek to modele o wszechstronnym zastosowaniu, gwarantujące intymność z jednoczesnym dostępem światła dziennego oraz możliwością prawidłowej wentylacji.

Klasyczna elegancja do wymagających pomieszczeń

Wśród dostępnych w marketach produktów seria Jasper do separacji pomieszczeń wyróżnia się ze względu na swoją naturalną powierzchnię. Skrzydła drzwiowe wykończone zostały w kolorze jasnego dębu, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do różnych stylów dekoracji wnętrz. Specjalnie do takich przestrzeni, jak kuchnia czy łazienka przygotowaliśmy modele z podcięciem. Dzięki temu możliwa jest prawidłowa wentylacja, która znacząco zmniejszy ilość wilgoci osadzającej się na ścianach. Instalując w takich pomieszczeniach odpowiednie drzwi, minimalizujesz ryzyko powstawania na powierzchni ścian grzyba i pleśni, a tym samym zwiększasz komfort korzystania z nich.

Dyskrecja i intymność

Niezależnie od przeznaczenia pokoju, w którym będziesz wieszać skrzydło drzwiowe, pamiętaj o zagwarantowaniu jego użytkownikom maksymalnego poziomu intymności. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku montażu w takich miejscach, jak hotele, pensjonaty czy przychodnie lekarskie. Drzwi i klamki Jasper to seria, w której znajdziesz również drzwi pełne, nie tylko ograniczające możliwości zajrzenia do wewnątrz pokoju osobom postronnym, ale także wpływające na ograniczenie emisji dźwięku. Oferowane w naszym asortymencie produkty wykonane są z płyt z włókien drzewnych, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale i lekkie, co gwarantuje łatwość ich otwierania.

Wykorzystaj naturalne światło

W codziennie użytkowanych pomieszczeniach niezwykle istotne jest to, by maksymalnie wykorzystać wpadające do wewnątrz dzienne światło. Praca w pokoju wypełnionym naturalnym światłem jest mniej męcząca i bardziej produktywna, a ograniczanie sztucznego oświetlenia zmniejsza także dzienne zużycie prądu, ważne nie tylko dla Twojego budżetu, ale również dla środowiska. Z tego powodu w przygotowanej przez market Castorama ofercie znajdziesz też drzwi z elementami z mlecznego szkła. Zapewnia ono zarówno stosunkowo wysoki poziom dyskrecji - dzięki czemu możesz zamontować je również w toalecie - ale także wpuszcza do wewnątrz sporą ilość dziennego światła.

Drzwi i klamki Jasper – łatwe wyposażenie Twojego domu i biura

Wybór produktów znajdujących się w dopasowanej serii gwarantuje Ci zachowanie estetycznej jednolitości w urządzaniu wnętrza. Wśród znajdujących się w naszej ofercie produktów znajdziesz nie tylko drzwi zróżnicowane pod kątem wizualnym, ale także o różnych wymiarach. Dzięki temu z łatwością odnajdziesz takie, które spełnią Twoje wymagania. Piękny, naturalny odcień północnego dębu ociepli wygląd pomieszczenia i sprawi, że stanie się ono bardziej przytulne, a skorzystanie z jednej serii ułatwi Ci przemyślane i eleganckie wyposażenie mieszkania.